Nalezeno 6 výsledků hledání

od D!r3ct
6.03.2010 12:52
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Výměna elektronek
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1216

Re: Výměna elektronek

Wohma píše:Jeslti to dela neco, co nema (chrceni), tak to s klidem zanes do servisu.
Dík, tak to asi budu reklamovat, vzít by to snad měli. Nejradši bych si nechal vrátit peníze a koupil si něco kvalitnějšího, ale to asi bohužel nevrátěj.
od D!r3ct
6.03.2010 0:55
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Výměna elektronek
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1216

Re: Výměna elektronek

Tenhle problém mam taky+při přepnutí kanálů (FS i na kombu) to strašně zachrčí. Lampy už chtěj vyměnit, ale zajímalo by mě jestli to chrčení dělaj právě ty lampy, nebo nějaká chyba komba. Mam ho totiž ještě v záruce, tak by se mi nechtělo zbytečně vyměnit lampy a zjistit že je to na reklamaci ...
od D!r3ct
8.12.2007 23:31
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Peavey TRANSTUBE ENVOY110 ?
Odpovědi: 1
Zobrazení: 929

Peavey TRANSTUBE ENVOY110 ?

Čau,chystam se koupit kombo do těch 6 tisíc.Mam zálusk na toho peavey
http://www.musiccenter.cz/Peavey-TRANST ... erie:17675
.Jinak kdyby jste mi mohli říct jestli je to dobrá volba,popřípadě doporučit ještě jiné. díky
od D!r3ct
7.12.2007 17:56
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo SOUNDKING AK 60 GR
Odpovědi: 18
Zobrazení: 4328

a jakej je ještě váš názor na ten kustom jak jsem tu postnul pls?
od D!r3ct
7.12.2007 17:21
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo SOUNDKING AK 60 GR
Odpovědi: 18
Zobrazení: 4328

Mno mam ještě zálusk právě na toho laney jak jsi posílal, ale dneska sem si ho poslechl v hudebninách a moc se mi nelíbilo + ještě kustoma http://eshop.kytary.cz/kustom-kytarove- ... 92:0:0:2:0 ale toho jsem neslyšel,tak zas nevim jak hraje :)
od D!r3ct
7.12.2007 16:56
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo SOUNDKING AK 60 GR
Odpovědi: 18
Zobrazení: 4328

Kombo SOUNDKING AK 60 GR

Čau,uvažuji o koupi tohodle komba http://www.dumhudby.cz/eshop/kombo-soundking-kyt-ak-60gr-60w-12-/produkt-59586.html?PHPSESSID=5j4j1um4i5nkmorhijnnjgdlf0
CHtěl bych se zeptat jestli s nim někdo nemáte zkušenosti,jestli hraje dobře apd. popřípadě,jestli můžete doporučit nějaký kombo do 4 tisíc ...

Přejít na rozšířené vyhledávání