Podělte se o své dojmy..
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 5.05.2010 13:52
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Deluxe Memory Boy
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2577
Deluxe Memory Boy
Tak co? Máte někdo analogový delay Deluxe Memory Boy?
Podělte se o své dojmy..
Podělte se o své dojmy..
- 29.01.2008 13:21
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Adaptér pro efektové šlapky Boss
- Odpovědi: 45
- Zobrazení: 9538
polarita
tak to je blbost.. třeba u DS-1 si odkouříš ten integráč.. už se mi to stalo, ale naštěstí se prodává asi za 10 korun..framikoin píše:jeste podotknu, ze je dulezita spravna polarita, ale myslim, ze spatnou se nic nepokazi, jen to nebude hrat.