Nalezeny 2 výsledky hledání

od ášek
5.05.2010 13:52
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Deluxe Memory Boy
Odpovědi: 18
Zobrazení: 2577

Deluxe Memory Boy

Tak co? Máte někdo analogový delay Deluxe Memory Boy?
Podělte se o své dojmy.. :-)
od ášek
29.01.2008 13:21
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Adaptér pro efektové šlapky Boss
Odpovědi: 45
Zobrazení: 9538

polarita

framikoin píše:jeste podotknu, ze je dulezita spravna polarita, ale myslim, ze spatnou se nic nepokazi, jen to nebude hrat.
tak to je blbost.. třeba u DS-1 si odkouříš ten integráč.. už se mi to stalo, ale naštěstí se prodává asi za 10 korun..

Přejít na rozšířené vyhledávání