Sry,já to zapomněl dopsat.Myslel jsem,jakej byste třeba doporučovali odsuď http://kytary.cz/kytarove-efekty/ .Nejsem nijak extra náročnej,něco pro začátečníka (klidně i multi).
2Drobák: Něco takovýhleho třebas http://youtube.com/watch?v=KZsKubbia2c
http://youtube.com/watch?v=4A_dacynvDE
Jsem v ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 6.02.2008 16:25
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Hardrock,punkrock,nu-metal etc.
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2816
- 6.02.2008 13:16
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Hardrock,punkrock,nu-metal etc.
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 2816
Hardrock,punkrock,nu-metal etc.
Zdravim,jsem tu novej,tak jsem se chtěl optat na Vaše návrhy,které efekty by byly nejlepší pro výše zmíněné žánry.Rád bych něco na způsob Sum 41,The Offspring,Limp Bizkit (vim,je to docela odlišné,ale
).Na domácí hraní
Díky