Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13.09.2014 14:20
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Box do 13 000,-
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1514
Box do 13 000,-
Chtěl bych se zeptat na nějaký Box, tak do těch 13 000... Přemýšlel jsem o HARTKE AK410 nebo ASHDOWN MAG 410T deep V... Nemáte někdo zkušenosti nebo nápady na jiné lepší boxy? Stylem spíš do pop-punku nebo rocku