Nalezen 1 výsledek hledání

od Exvision
13.09.2014 14:20
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Box do 13 000,-
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1514

Box do 13 000,-

Chtěl bych se zeptat na nějaký Box, tak do těch 13 000... Přemýšlel jsem o HARTKE AK410 nebo ASHDOWN MAG 410T deep V... Nemáte někdo zkušenosti nebo nápady na jiné lepší boxy? Stylem spíš do pop-punku nebo rocku

Přejít na rozšířené vyhledávání