Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29.04.2015 13:01
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Chci se učit na kytaru...ale nevím jak...
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 6044
Hra na kytaru a kapela
Čaute,chci se naučit na kytaru a založit si nějákou kapelu :D .Problém je v tom že nemám jak.Na kytaru mě nikdo nenaučí(nikdo z mého okolí na ní neumí :( ) vyzkoušela jsem návody podle netu,knížky i různý videa ale vždycky jsem to vzdala protože mi to prostě nešlo .. :( Byl by tu někdo ochotnej a ...