Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22.08.2008 13:03
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Snímače
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1850
Snímače
Dobrej den, mám takovaj dotaz.Koupil sem si kytaru Epiphone Les Paul standard.Puvodni snimace byli AlNiCo a ja si ke kytare objednal snimac Seymour Duncan Sh6 distortion.Kdyz sem vsak zacal vymenu provadet, zjistil sem ze musim sundat u snice u krku ten plech.To vsechno probehlo docela v poradku.Pak ...