Nalezeny 2 výsledky hledání

od Tass
31.08.2008 11:30
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Orla
Odpovědi: 2
Zobrazení: 1353

Kvůli prostoru a skladnosti. Budu teď pár let na koleji, tam pianino nenacpu. A co jsem tak pročítal fóra tak digitální piána jsou už na slušný úrovni. Asi půjdu do Casia.
od Tass
23.08.2008 22:42
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Orla
Odpovědi: 2
Zobrazení: 1353

Orla

Zdravím. Chci se začít učit hrát na klavír a rozhoduju se který koupit. Uvažuju o digitálních piánech Casio PX 120, nebo Yamaha P 85, co jsem tak pročítal fóra tak budou asi docela kvalitní (v mý cenový relaci). Krom nich jsem ještě narazil na piáno od značky Orla, který se zdá mít podobně funkcí i ...

Přejít na rozšířené vyhledávání