No zkušebnu máme malou a komba muzikantů sou na zemi a to na zpěv to je nahoře. Zpíval jsem přes http://kytary.cz/marshall-kytarovic-kom ... 92:0:0:1:0
a jako slyšet to bylo ale nic moc bylo by to aspoň lepší s tou aktivkou ?
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.09.2008 17:57
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: SKYTEC - PA 8 - Aktivní reprobox
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1791
- 1.09.2008 17:38
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: SKYTEC - PA 8 - Aktivní reprobox
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1791
SKYTEC - PA 8 - Aktivní reprobox
Nazdar všem potřeboval bych nějaký zpěv do zkušebny na kvalitu zvuku si nároky nekladu hlavně když to nějak pojede a přehluší to bicí s kytarou a basou. Přece jen jsme v začátcích a chci to pořídit co nejlevněji. Uvažoval jsem o tomto aktivním reproboxu. http://kytary.cz/skytec-pa-8-aktivnie ...