Ahoj,
čo môže byť problémom v takomto prípade:
https://youtu.be/B_Q-fWgGoA0
-keď aktivujem grafický ekvalizér, zvýši sa gain a šum.
Díkes.
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30.07.2016 9:55
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Phill Jones M-500: Problém s grafickým ekvalizérem
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 3159