Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11.02.2017 0:46
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: HARTKE LH 500 + 1000
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 9524
Zesilovač Hartke LH 1000
Zdravím,mam zesik zn. Hartke LH 1000 a v zimě při nižších teplotách ve zkušebně mi začal stávkovat.při zapnutí to brutálně praskne do bedny a nejde zvuk
ovšem až se místnost vytopi,tak začne fungovat normále!? Ma s tím někdo zkušenost co by to mohlo byt? Elektrikař na nic nepřišel.. 