Nalezen 1 výsledek hledání

od Colja
11.02.2017 0:46
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: HARTKE LH 500 + 1000
Odpovědi: 22
Zobrazení: 9524

Zesilovač Hartke LH 1000

Zdravím,mam zesik zn. Hartke LH 1000 a v zimě při nižších teplotách ve zkušebně mi začal stávkovat.při zapnutí to brutálně praskne do bedny a nejde zvuk :( ovšem až se místnost vytopi,tak začne fungovat normále!? Ma s tím někdo zkušenost co by to mohlo byt? Elektrikař na nic nepřišel.. :(

Přejít na rozšířené vyhledávání