Nalezeny 3 výsledky hledání

od Oldhand
29.09.2008 18:40
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Behringer EQ 700
Odpovědi: 19
Zobrazení: 3732

Neexistuje elektronika bez šumu. Krom toho nějaký ten šum je náš vlastní, který je způsoben prouděním krve. Ale zpět k Behringerovi - na Harmony Central - http://reviews.harmony-central.com/reviews/Effects/product/Behringer/EQ700/10/1 jsou docela slušné recenze. A Číny bych se nebál - vyrábí tam ...
od Oldhand
29.09.2008 16:37
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Ovladač pro JamMan Looper
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1440

A ostatní věci připojené na USB Ti chodí? Vyzkoušej flash disk. Jinak doporučuji - zeptej se na http://www.pc-help.cz/.
od Oldhand
23.09.2008 17:22
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Ovladač pro JamMan Looper
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1440

Shaman Jamman

Napiš jaký počítač a jaký systém. Mě dělal taky tak trošku Dášu a tak jsem ho odpojil od napětí a zase zapojil a naběhl O.K.. Dělám to však v práci na bezproblémových XPéčkách. Jinak po připojení k PC se objeví na displeji Jammana "CF". Mám ho teprv několik minut! Zítra budu chytřejší. :wink:

Přejít na rozšířené vyhledávání