Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29.09.2008 18:40
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Behringer EQ 700
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 3732
Neexistuje elektronika bez šumu. Krom toho nějaký ten šum je náš vlastní, který je způsoben prouděním krve. Ale zpět k Behringerovi - na Harmony Central - http://reviews.harmony-central.com/reviews/Effects/product/Behringer/EQ700/10/1 jsou docela slušné recenze. A Číny bych se nebál - vyrábí tam ...
- 29.09.2008 16:37
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Ovladač pro JamMan Looper
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1440
A ostatní věci připojené na USB Ti chodí? Vyzkoušej flash disk. Jinak doporučuji - zeptej se na http://www.pc-help.cz/.
- 23.09.2008 17:22
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Ovladač pro JamMan Looper
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1440
Shaman Jamman
Napiš jaký počítač a jaký systém. Mě dělal taky tak trošku Dášu a tak jsem ho odpojil od napětí a zase zapojil a naběhl O.K.. Dělám to však v práci na bezproblémových XPéčkách. Jinak po připojení k PC se objeví na displeji Jammana "CF". Mám ho teprv několik minut! Zítra budu chytřejší. :wink: