Nalezen 1 výsledek hledání

od poiui
18.09.2019 15:30
Fórum: Efekty, snímače, hardware
Téma: Zapojení starých snímačů
Odpovědi: 1
Zobrazení: 4476

Zapojení starých snímačů

Dobrý den,

chtěl bych se na Vás obrátit s prosbou o pomoc, mám starou Jolanu Basso IV, která prošla řadou úprav než se mi dostala do ruky. Jsou na ní dva snímače (pravděpodobně aktivní?) vychází z každého dva dráty, přičemž jeden je použit jako stínění druhého drátu (foto v příloze). Dokázal by mi ...

Přejít na rozšířené vyhledávání