Nalezeno 5 výsledků hledání

od viktara
31.01.2009 12:58
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Viklající se konektor
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1455

Délka kabelu je 4.15m - ten odkaz jsem použil jen pro info..
Takže jesti ti dobře rozumím tak jack s nápisem SHIELDED END se strká do kytary :?:
od viktara
31.01.2009 12:18
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

TRAVIS199 píšeš, že s přepínačem je vše v pořádku..to znamená že ten tvůj je pevný, nebo se sním dá trochu kývat do stran ?
od viktara
31.01.2009 0:54
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Viklající se konektor
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1455

Mám také menší problém...
Dnes jsem koupil nový kabel (kytara - kombo) a na jedné straně kabelu je napsáno " SHIELDED END " tedy konec stínění. No a já teď nevím jestli tato strana patří do nástroje, nebo do komba.
A jedno to prý není v obchodě mne upozorňoval!! Zkoušel jsem kabel přehazovat, ale ...
od viktara
31.01.2009 0:26
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

Re: Spätna väzba

zdravim.mam Epiphone sg400 a KUSTOM HV100.mam velmi velku spatnu vazbu.mohli by ste mi poradit ako by som si mal nastavit snimace?ako vysoko od strun by som ich mal mat.Dakujem za akukolvek radu.

Ahoj Travis199
Mám dotaz ohledně komba. Mám taky Kustom ale HV30 a přepínač efektů má oproti ostatním ...
od viktara
26.01.2009 15:29
Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
Téma: Jaké ladění používáte?
Odpovědi: 61
Zobrazení: 9062

druhy ladění

namáte někdo odkaz na stránky, kde se nachází nějaká tabulka s různými druhy ladění

hledal jsem, ale nenašel, asi neumím hledat :oops: děkuji předem !

Přejít na rozšířené vyhledávání