Takže jesti ti dobře rozumím tak jack s nápisem SHIELDED END se strká do kytary
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 31.01.2009 12:58
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Viklající se konektor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1455
- 31.01.2009 12:18
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2550
- 31.01.2009 0:54
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Viklající se konektor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1455
- 31.01.2009 0:26
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2550
Re: Spätna väzba
zdravim.mam Epiphone sg400 a KUSTOM HV100.mam velmi velku spatnu vazbu.mohli by ste mi poradit ako by som si mal nastavit snimace?ako vysoko od strun by som ich mal mat.Dakujem za akukolvek radu.
Ahoj Travis199
Mám dotaz ohledně komba. Mám taky Kustom ale HV30 a přepínač efektů má oproti ostatním ...
Ahoj Travis199
Mám dotaz ohledně komba. Mám taky Kustom ale HV30 a přepínač efektů má oproti ostatním ...
- 26.01.2009 15:29
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Jaké ladění používáte?
- Odpovědi: 61
- Zobrazení: 9062
druhy ladění
namáte někdo odkaz na stránky, kde se nachází nějaká tabulka s různými druhy ladění
hledal jsem, ale nenašel, asi neumím hledat
děkuji předem !
hledal jsem, ale nenašel, asi neumím hledat