Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26.12.2020 1:16
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Snímač na nové kytaře - je v pořádku?
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1043
Snímač na nové kytaře - je v pořádku?
Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně snímače na nové elektrické kytaře. Jsem začátečník, tudíž s takovými věcmi zatím nemám zkušenost, nicméně na tomto snímači se mi nezdá, že na jedné straně v uvozovkách vykukují takové bílé drobné kabely (viz foto). Je to tak v pořádku? Předem děkuji za ...