Nalezen 1 výsledek hledání

od lala123
26.12.2020 1:16
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Snímač na nové kytaře - je v pořádku?
Odpovědi: 1
Zobrazení: 1043

Snímač na nové kytaře - je v pořádku?

Dobrý den, chtěla bych se poradit ohledně snímače na nové elektrické kytaře. Jsem začátečník, tudíž s takovými věcmi zatím nemám zkušenost, nicméně na tomto snímači se mi nezdá, že na jedné straně v uvozovkách vykukují takové bílé drobné kabely (viz foto). Je to tak v pořádku? Předem děkuji za ...

Přejít na rozšířené vyhledávání