Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20.02.2009 8:28
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: DIGITECH - Hardwire DL8
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 837
- 19.11.2008 13:44
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: kustom quad 100 DFX help!!!!
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 562
kustom quad 100 DFX help!!!!
prosím o radu koupil jsem si kombo ale začalo se s**t vyklepávali se součástky z konce tak jsem se rozhodl zesik vykuchat udelat z nej zvlášt hlavu a že si postavím box svůj a lepší ale to je vedlejší ted k problému
kombo zapnu chvíli ticho a pak cvak!a hraje se to cvak udelá součástka v konci ...
kombo zapnu chvíli ticho a pak cvak!a hraje se to cvak udelá součástka v konci ...