Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 31.01.2009 12:56
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2552
- 31.01.2009 10:25
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2552
- 23.01.2009 14:25
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2552
- 23.01.2009 13:58
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Spätna väzba
- Odpovědi: 19
- Zobrazení: 2552
Spätna väzba
zdravim.mam Epiphone sg400 a KUSTOM HV100.mam velmi velku spatnu vazbu.mohli by ste mi poradit ako by som si mal nastavit snimace?ako vysoko od strun by som ich mal mat.Dakujem za akukolvek radu.