Nalezeny 4 výsledky hledání

od Travis199
31.01.2009 12:56
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

Moj Prepinac je pevny.Zatial nemam problemy so ziadnym prepinacom.
od Travis199
31.01.2009 10:25
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

S prepinacom je vsetko v poriadku TAK ako aj s kombom.Nemam s nim ziadne problemy.Aj ked k nemu pripjim kamaratovu gitaru tak je zvuk cisty.Len pri mojej je Spatna vazba.
od Travis199
23.01.2009 14:25
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

ale ja sa jej chcem zbavit.to pistanie je strasne
od Travis199
23.01.2009 13:58
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Spätna väzba
Odpovědi: 19
Zobrazení: 2550

Spätna väzba

zdravim.mam Epiphone sg400 a KUSTOM HV100.mam velmi velku spatnu vazbu.mohli by ste mi poradit ako by som si mal nastavit snimace?ako vysoko od strun by som ich mal mat.Dakujem za akukolvek radu.

Přejít na rozšířené vyhledávání