mno par kytar sem s tim na netu videl ale i tak meli vsechny typicke koliky na hlave kytary, takze to ladi pres to, ja je nemam.
S tim nejakym ladenim u nekoho, muze to byt treba shop od kytary.cz v Praze?
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.10.2009 14:46
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: ladění
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 880
- 30.09.2009 17:50
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: ladění
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 880
ladění
Chtel bych se zeptat jak se presne ladi tato kytara protoze at uz to dotahnu uplne na doraz ci povolim prej je to porad malo ci co, proste mi to nak nejde .)
a ani netusim jak se toto ladeni nazyva.. takze sem si to nemohl najit na netu... kazdopadne obrazek teto kytary -
http://www.prag-info.cz ...
a ani netusim jak se toto ladeni nazyva.. takze sem si to nemohl najit na netu... kazdopadne obrazek teto kytary -
http://www.prag-info.cz ...