Nalezeny 2 výsledky hledání

od amethyst
1.10.2009 14:46
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: ladění
Odpovědi: 6
Zobrazení: 880

Re: ladění

mno par kytar sem s tim na netu videl ale i tak meli vsechny typicke koliky na hlave kytary, takze to ladi pres to, ja je nemam.

S tim nejakym ladenim u nekoho, muze to byt treba shop od kytary.cz v Praze?
od amethyst
30.09.2009 17:50
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: ladění
Odpovědi: 6
Zobrazení: 880

ladění

Chtel bych se zeptat jak se presne ladi tato kytara protoze at uz to dotahnu uplne na doraz ci povolim prej je to porad malo ci co, proste mi to nak nejde .)

a ani netusim jak se toto ladeni nazyva.. takze sem si to nemohl najit na netu... kazdopadne obrazek teto kytary -

http://www.prag-info.cz ...

Přejít na rozšířené vyhledávání