Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 7.11.2009 9:13
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jaky kabel?
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2252
Re: Jaky kabel?
A stim PRO CO mate nekdo zkusenosti?
- 6.11.2009 16:00
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jaky kabel?
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2252
Re: Jaky kabel?
Asi pujdu do toho PRO CO 
- 5.11.2009 16:18
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jaky kabel?
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2252
Jaky kabel?
Potreboval bych radu. Rozhoduju se mezi temito dvema kabely:
http://kytary.cz/pro-co-pllc15/HN101156/ a http://kytary.cz/planet-waves-kabel-jack-jack/HN004963/
Ktery z techto dvou by jste mi doporucili? Díky za rady
http://kytary.cz/pro-co-pllc15/HN101156/ a http://kytary.cz/planet-waves-kabel-jack-jack/HN004963/
Ktery z techto dvou by jste mi doporucili? Díky za rady
- 22.10.2009 13:32
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Cau chlapi, tak jsem nakonec koupil tu 170DX za 3000Kč. Dneska mi přišla a je fakt pěkná, nikde poškrábaná
prostě super! Ted ještě to kombo. Váhám mezi CUBE 15X Roland nebo FENDER Frontman 65R. Co z těchto dvou by jste mi doporučili?
- 17.10.2009 18:28
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Jeste jsem nasel 170dx za 3000Kč http://hudba.bazos.cz/inzerat/4312267/I ... -170DX.php . Co na vy na to? 
- 17.10.2009 17:14
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Díky mockrat za rady
Jinak s tema kytarama si to jeste poradne promyslim 
- 17.10.2009 16:49
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Za kombo (bazarovy) jsem ochotnej dat tak do 2500 az 3000Kc. Jeste me napadlo tohle Marshall 15W MG-15CD. Nebo mi sem napiste vase typy jaky kombo koupit. Jsem uplny amater a jeste se v tom moc neorientuji ale na Marshally jsem slysel chválu. Ale pokud jsou i lepsi v teto cenove kategorii tak mi je ...
- 17.10.2009 13:40
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Kombo asi nejspís toto: Marshall MG 30 DFX. Jak kytaru tak kombo nechci novy, to bych se nedoplatil. Takze kdyby jste nekdo prodaval 170DX , nejlepe cernou do tech 3000Kč, tak dejte vedet.
Jinak to kombo myslíte dobry? Nebo by ste poradili neco jineho?
- 17.10.2009 11:12
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Díky, asi půjdu do tý 170DX 
- 16.10.2009 19:22
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
- Odpovědi: 29
- Zobrazení: 3293
Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Zdravim, potreboval bych poradit, jsem zacatecnik a rozhoduju se mezi dvema kytarama: Ibanez GRX70 a Ibanez GRG 170DX. Kterou z nich by jste mi doporucili? Diky za rady