Nalezeno 10 výsledků hledání

od DanPVL
7.11.2009 9:13
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Jaky kabel?
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2252

Re: Jaky kabel?

A stim PRO CO mate nekdo zkusenosti?
od DanPVL
6.11.2009 16:00
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Jaky kabel?
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2252

Re: Jaky kabel?

Asi pujdu do toho PRO CO :)
od DanPVL
5.11.2009 16:18
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Jaky kabel?
Odpovědi: 17
Zobrazení: 2252

Jaky kabel?

Potreboval bych radu. Rozhoduju se mezi temito dvema kabely:

http://kytary.cz/pro-co-pllc15/HN101156/ a http://kytary.cz/planet-waves-kabel-jack-jack/HN004963/

Ktery z techto dvou by jste mi doporucili? Díky za rady
od DanPVL
22.10.2009 13:32
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Cau chlapi, tak jsem nakonec koupil tu 170DX za 3000Kč. Dneska mi přišla a je fakt pěkná, nikde poškrábaná :D prostě super! Ted ještě to kombo. Váhám mezi CUBE 15X Roland nebo FENDER Frontman 65R. Co z těchto dvou by jste mi doporučili?
od DanPVL
17.10.2009 17:14
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Díky mockrat za rady :D Jinak s tema kytarama si to jeste poradne promyslim :)
od DanPVL
17.10.2009 16:49
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Za kombo (bazarovy) jsem ochotnej dat tak do 2500 az 3000Kc. Jeste me napadlo tohle Marshall 15W MG-15CD. Nebo mi sem napiste vase typy jaky kombo koupit. Jsem uplny amater a jeste se v tom moc neorientuji ale na Marshally jsem slysel chválu. Ale pokud jsou i lepsi v teto cenove kategorii tak mi je ...
od DanPVL
17.10.2009 13:40
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Kombo asi nejspís toto: Marshall MG 30 DFX. Jak kytaru tak kombo nechci novy, to bych se nedoplatil. Takze kdyby jste nekdo prodaval 170DX , nejlepe cernou do tech 3000Kč, tak dejte vedet. :wink: Jinak to kombo myslíte dobry? Nebo by ste poradili neco jineho?
od DanPVL
17.10.2009 11:12
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Re: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Díky, asi půjdu do tý 170DX :)
od DanPVL
16.10.2009 19:22
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX
Odpovědi: 29
Zobrazení: 3293

Rada- Ibanez GRX70 nebo Ibanez GRG 170DX

Zdravim, potreboval bych poradit, jsem zacatecnik a rozhoduju se mezi dvema kytarama: Ibanez GRX70 a Ibanez GRG 170DX. Kterou z nich by jste mi doporucili? Diky za rady

Přejít na rozšířené vyhledávání