Díky za odkaz, když bude dobrá ladička za 500, tak to samo sebou vůbec nevadí
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 31.10.2009 19:14
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Ladička do 1000kč +/-
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3267
Re: Ladička do 1000kč +/-
I prázdný struny zní rozladěně, ale i tak je mi divný, že když se to pokouším naladit podle tý co je v Digitechu, tak je to snad horší než podle ucha.
Díky za odkaz, když bude dobrá ladička za 500, tak to samo sebou vůbec nevadí
Díky za odkaz, když bude dobrá ladička za 500, tak to samo sebou vůbec nevadí
- 31.10.2009 16:58
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Ladička do 1000kč +/-
- Odpovědi: 28
- Zobrazení: 3267
Ladička do 1000kč +/-
Zdravím,
jakou kvalitní ladičku by jste mi doporučili ve výše zmíněný cenový hladině, třeba na kytary.cz.
Když se snažím kytaru naladit, přes ladičku co je v Digitech RP55, tak se to nedá poslouchat
i když na všechny struny svítí zelená dioda a mělo by to být O.K.
dík všem
jakou kvalitní ladičku by jste mi doporučili ve výše zmíněný cenový hladině, třeba na kytary.cz.
Když se snažím kytaru naladit, přes ladičku co je v Digitech RP55, tak se to nedá poslouchat
dík všem
- 29.10.2009 22:03
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Dotaz na zvuk z komba
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 834
Re: Dotaz na zvuk z komba
Normalne ti to dela Noise gate, ktere je v tom presetu urcite aktivni (sumova brana) a kdzy zahrajes, tak se brana docasne vypne. Ono to huci porad, ale diky tomu noisegate to slysis jen kdyz dozniva ton nebo tesne potom, co hrabnes do strun. Ten preset je asi moc prebuzeny.
Vypadá to chlape, že ...
Vypadá to chlape, že ...
- 28.10.2009 21:56
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Dotaz na zvuk z komba
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 834
Re: Dotaz na zvuk z komba
Malý kombíčko tam mám: dvoukanálové,výkon 10W,repro: 6,5"
Jinak ten preset je takhle fabricky nastavenej, ale asi máš pravdu, bude to kombem
Jinak ten preset je takhle fabricky nastavenej, ale asi máš pravdu, bude to kombem
- 28.10.2009 21:24
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Dotaz na zvuk z komba
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 834
Dotaz na zvuk z komba
Zdravím všechny,
měl bych jeden takovej "špecielní" dotaz.
Jsem začátečník, koupil jsem si ve většině případů proklínaný Stagg E-SURF SURFSTAR (vypadá, že jsem měl ale štígro na dobrej kus, zpracováním vypadá solidně, naladěná drží ...uvidíme)
Přikoupil jsem multiefekt Digitech RP55.No a právě sem ...
měl bych jeden takovej "špecielní" dotaz.
Jsem začátečník, koupil jsem si ve většině případů proklínaný Stagg E-SURF SURFSTAR (vypadá, že jsem měl ale štígro na dobrej kus, zpracováním vypadá solidně, naladěná drží ...uvidíme)
Přikoupil jsem multiefekt Digitech RP55.No a právě sem ...