Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29.11.2009 14:34
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Podladění podle chromatické ladičky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 949
Re: Podlazení podle chromatické ladičky
Jasný nad tím sem taky přemýšlel ale chěl jsem se první zeptat. Tak dík za radu.
- 29.11.2009 14:16
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Podladění podle chromatické ladičky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 949
Re: Podlazení podle chromatické ladičky
Tak to sem nahranej. De to aspoň nák na tom, neo je to uplně bez šance dík.
- 29.11.2009 12:45
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Podladění podle chromatické ladičky
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 949
Podladění podle chromatické ladičky
Čau potřeboval bych poradit. Mam tuto ladičku http://www.cmias.cz/hudebni-nastroje/vhodne-darky/yt-150.html mělo by na ní jít podladit tím že přenastavim Hz (herce) ježe nevim a nikde nemůžu najít když snížim např. o 10 Hz o kolik to podladim, nebo např. kolik je půl stupně v Hz. Poraďe někdo prosím ...