Nalezen 1 výsledek hledání

od Lulan
29.12.2009 10:18
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Korg Micro X + midi klaviatura
Odpovědi: 6
Zobrazení: 1827

Re: Korg Micro X + midi klaviatura

Zdravím, koupil jsem si Korg Micro X, ale za boha nemůžu přijít na to jak rozdělit klaviaturu, aby mi jedna oktáva hrála nypř. symčce a druhá půlka klaviatury třeba piano. Mohli byste mi prosím poradit, jak to udělat? Díky, Luděk

Přejít na rozšířené vyhledávání