Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29.12.2009 10:18
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Korg Micro X + midi klaviatura
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 1827
Re: Korg Micro X + midi klaviatura
Zdravím, koupil jsem si Korg Micro X, ale za boha nemůžu přijít na to jak rozdělit klaviaturu, aby mi jedna oktáva hrála nypř. symčce a druhá půlka klaviatury třeba piano. Mohli byste mi prosím poradit, jak to udělat? Díky, Luděk