Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 17.01.2010 12:35
- Fórum: Zesilovače a reproboxy
- Téma: Připojení 5.1 zesilovače k dvd přehrávači
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 806
Připojení 5.1 zesilovače k dvd přehrávači
Mám doma bedny tesla 9228 a ted jsem si ještě koupil tyto a říkal jsem si , že bych pořídil 5.1 zesilovač, dokoupil nějákej centr a bylo by z toho slušný kino. Jenže tak přemýšlím, jestli to půjde připojit k mému přehrávači philips 5140 protože ted ho mám připojený jen dvěma cinchy k zesilovači,ale ...