Nalezen 1 výsledek hledání

od majkll
17.01.2010 12:35
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Připojení 5.1 zesilovače k dvd přehrávači
Odpovědi: 2
Zobrazení: 806

Připojení 5.1 zesilovače k dvd přehrávači

Mám doma bedny tesla 9228 a ted jsem si ještě koupil tyto a říkal jsem si , že bych pořídil 5.1 zesilovač, dokoupil nějákej centr a bylo by z toho slušný kino. Jenže tak přemýšlím, jestli to půjde připojit k mému přehrávači philips 5140 protože ted ho mám připojený jen dvěma cinchy k zesilovači,ale ...

Přejít na rozšířené vyhledávání