Nalezen 1 výsledek hledání

od adamsirotek
9.03.2010 21:30
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Line6 POD Studio UX2
Odpovědi: 0
Zobrazení: 394

Line6 POD Studio UX2

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat jestli s tímhle má někdo nějaké zkušenosti (popřípadě jaké).

Děkuji

Přejít na rozšířené vyhledávání