Nestálý zvuk kytary

Elektronika, mechaniky, struny, ladičky, ...
Uživatelský avatar
torst
Příspěvky: 7251
Registrován: 26.01.2010 14:19

Re: Nestálý zvuk kytary

Příspěvek od torst »

Já taky, Addario nickel .010 na všem co doma mám. A kdo používá jiné, je válečný štváč a zrádce lidu !!!
(I když na tu Westone budu muset teď koupit .011 právě kvůli E1 ...)
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)
Odpovědět

Zpět na „Snímače, hardware, příslušenství, údržba“