co říkáte na BOSS MT2

Pedály, multiefekty, procesory, ...
Uživatelský avatar
torst
Příspěvky: 7251
Registrován: 26.01.2010 14:19

Re: co říkáte na BOSS MT2

Příspěvek od torst »

Nevím, mě přišlo, že u JH nezní středy ani v normal modu (dist mod je opravdu na pikaču). Tvou zkušenost s DR nerozporuju. Je to možné. Ale mě se neosvědčil. Daleko líp mi sed Shredmaster, dnes už vintage mojo legenda ...
pigdestroyer píše:narozdíl od MT, kde jen kroutíš a kroutíš a kroutíš a nikdy to není ono, tak u JH jde velmi snadno najít použitelný zvuk.
- přesná charakteristika MT2 !
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)
Odpovědět

Zpět na „Kytarové efekty“