Nalezeno 30 výsledků hledání

od rak
18.04.2011 23:02
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaký zesilovač k Mackie S225??
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1334

Re: Jaký zesilovač k Mackie S225??

Wohma....také díky za radu v té džungli zesilovačů....jsem z toho výběru co je na trhu na švestku...
od rak
18.04.2011 19:05
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaký zesilovač k Mackie S225??
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1334

Re: Jaký zesilovač k Mackie S225??

NERO.....Děkuji za informaci a radu......
od rak
17.04.2011 21:45
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Jaký zesilovač k Mackie S225??
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1334

Jaký zesilovač k Mackie S225??

Poraďte,jaký zesilovač mám pořídit na dva reproboxy Mackie S225 ,které mají výkon každá 700W na 4Ohmech?Musím mít zesilovač s větším výkonem nebo stačí třeba zesilovač 500W na 4Ohmech a doporučte nějaký typ k těmto bedýnkám?Díky
od rak
18.10.2010 12:19
Fórum: Smyčcové a další strunné nástroje
Téma: violoncello - snímač
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2193

Re: violoncello - snímač

Zdravím,
budu hrát na čisté čelo s halem z powermixu,akorát potřebuji zesílit nástroj.Efekty používat nechci,to mohu rovnou hrát syntetiku.
od rak
17.10.2010 22:34
Fórum: Smyčcové a další strunné nástroje
Téma: violoncello - snímač
Odpovědi: 12
Zobrazení: 2193

violoncello - snímač

Zdravím,
potřebuji radu jaký akustický snímač mám umístit na čelo,abych mohla hrát s kapelou,která hraje tvrdší styl hudby?Byla bych napojena na powermix.Díky za radu.
od rak
2.06.2010 21:14
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1304

Re: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008

Tak vše hotovo a na výsost spokojenost.Prostě to nyní hraje.Ještě jednou díky za radu.
od rak
27.05.2010 19:21
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1304

Re: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008

Díky moc za radu a je rozhodnuto....zůstanu přeci jenom u první verze H4 + H2.
od rak
27.05.2010 10:49
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1304

Re: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008

nebo tam ozkoušet vsadit Gipson 498+490-tku?
jináč dle rad zkušených...tak prý opravdu platí čím větší číslo,tak tím větší zkreslení a když se člověk rozhodne pro to nejvyšší číslo,tak ta kytara hraje sama a ještě k tomu svítí.
od rak
26.05.2010 15:45
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008
Odpovědi: 10
Zobrazení: 1304

Výběr snímačů pro Jolanu Diamant 2008

Ahoj,jakou kombinaci snímačů by jste zvolili na LP Jolanu Diamant z roku 2008 pro tvrdší styl hry / rock,gotik rock,metal /???..Myslím,že Seymour Duncany mají přednost.Momentálně jsou tam kopie "Duncan Design".
od rak
26.05.2010 12:14
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

jedna bedýnka má výstup 4 a 16 ohmů mono a ta druhá 8 ohmů.....zapojil jsem to následně....spodní bednu jsem dal na 16 ohmů a propojil s prostřední ,která má vstup i výstup 8 ohmů a následně propojil se zesilovačem na 4 ohmy......stručně řečeno 16-8-4...........Ta spodní bedna má výstup 4 a 16ohmů ...
od rak
25.05.2010 22:38
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

tak chlapi...zapojil jsem to na 16-8-4 hlava a jede to jako mlátička,sice nevím jak dlouho,ale za ten zvuk to fakt stojí.
od rak
25.05.2010 21:07
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

k té hlavě...je to celolampa Randall 50 W a vzadu má dvě zdířky na 4 a 8 ohmů.....První box jsem si dělal a je osazen V 30-tkami a zapojen dle návodu výrobce na 8 ohmů 240 Watů a má vzadu dva výstupy,které jsou propojené....spodní bedna je originální dvě díry,jedna díry 4/8 a drudá díra 16/8 ...
od rak
25.05.2010 17:50
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

študuji toto řešení,ale nějak mi něco podvědomě říká,že bych to měl udělat asi takhle...hlava výstup na 4 ohm...potom prostřední bednu levá zdířka.....dále.... pravou zdířka od prostředního boxu a propojit s mono výstupem spodní bedny na pravou zdířku 16 ohm .
od rak
25.05.2010 17:15
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

a mám tu spodní reprobednu napíchnout do levé nebo pravé díry tzn.4 nebo 16 ohmů?
od rak
24.05.2010 22:35
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

jojo...má to logiku....16-8-4....,ale jestli to tak je?
od rak
24.05.2010 19:45
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Rada pro výběr boxu k RANDALLu 50W
Odpovědi: 25
Zobrazení: 3501

Re: Rada pro výběr boxu k RANDALLu 50W

nené,žádné zkreslení,jen kompresor a krapet delaje...jináč jenom ruce...ale na zapojení repro jsem fakt levej. :wink:
od rak
24.05.2010 15:24
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Propojení reprobeden a zesilovače
Odpovědi: 28
Zobrazení: 3664

Re: Propojení reprobeden a zesilovače

Copak kdybych propojil hlavu na 8 ohmech s prostřední bednou na pravý otvor a levý otvor spojit s dolní bednou na "mono" jak je to na obrázku a strčit kabel do levé díry na 4 /8 ohmů?
od rak
24.05.2010 13:12
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Rada pro výběr boxu k RANDALLu 50W
Odpovědi: 25
Zobrazení: 3501

Re: Rada pro výběr boxu k RANDALLu 50W

Omluva pro ....DirX....na net jsem se dostal až nyní ,už jsem pořídil box 4x12 s V30 od toho Randalla cena kolem 15-ti,ale myslím,že jsem dal na Vaše rady a zvolil dobře a jsem zatím na výsost spokojený .Kdyý to proženu přes Digitecha,tak myslím,že je to za málo peněz hodně "messy".Pepé.

Přejít na rozšířené vyhledávání