Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22.09.2012 12:39
- Fórum: Studio a recording
- Téma: AKAi EiE pro vs Line 6 pod studio UX2
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 772
AKAi EiE pro vs Line 6 pod studio UX2
Zdravím, je nějaký velký rozdíl mezi nimi nebo jsou totožné.(Mluvím o kvalitě nahrávání).Jasně že AKAi má více vstupů ale počet vstupů u Line6 mi úplně vyhovuje. Chtěl bych vědět rozdíl spíše v kvalitě. Dík za odpovědi.
- 18.08.2012 10:01
- Fórum: Vaše skupiny a projekty
- Téma: Tomáš Oliva - skladatel
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2106
Re: Tomáš Oliva - skladatel
zdravím, líbí se mi tvoje práce a určitě v ní pokračuj máš nesmírný talent a dotáhneš to daleko. Mohl bys tady napsat co všechno používáš jaké je tvoje vybavení hlavně mě zajímají jaké VST používáš a jaké Library( např. eastwest strings nebo La Scoring strings atd.)
- 6.08.2012 20:37
- Fórum: Vaše skupiny a projekty
- Téma: Vaše kapely
- Odpovědi: 1218
- Zobrazení: 188988
Re: Vaše kapely
Nazdar, píšu za kapelu Scarlett Avenue, vydali jsme nové EP. http://bandzone.cz/scarlettavenue Je to nahrané (za den a půl) v HC3 studiu ve Fulneku. Jsem zvědavý na vaše názory.
1.Intro(Walking The Unknow path)
http://www.youtube.com/watch?v=cQuwluVRfjA&feature=plcp
2. True Romance About ...
1.Intro(Walking The Unknow path)
http://www.youtube.com/watch?v=cQuwluVRfjA&feature=plcp
2. True Romance About ...
- 29.06.2012 0:59
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
Není to v úplně špatném stavu ale prostě chci to zpomalit takže to budu mazat tím olejem a do budoucna si koupím tu černou verzi a budu mít vystaráno již napořád. Divím se ale že to nikdo předemnou neřešil 
- 25.06.2012 13:36
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
V budoucnu až bude stav hodně špatný tam hodlám dát černý typ Floyda http://www.thomann.de/cz/floyd_rose_ori ... 9ae9945df8 nevidím to jinak. 
- 22.06.2012 20:55
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
Děkuji vám všem. Hodně mi to pomohlo. 
- 22.06.2012 20:43
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
Můžeš mi prosím tě poslat přímo konkrétní výrobek? 
- 22.06.2012 20:37
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
Mě zajímá zda-li se to dá nějak zpomalit.
Takže po každém hraní to potřít olejem. 
- 22.06.2012 19:51
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
- 22.06.2012 18:25
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Re: Jak obnovit Chrom
Neleskne se to ale není to úplně černé jestli mě chápeš.
Je to takové stříbrné spíš. Je to Schecter C1-FR Custom.
- 22.06.2012 15:24
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Jak obnovit Chrom
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 2490
Jak obnovit Chrom
Zdravím, ví z vás někdo jak obnovit chrom na Floyd Rose a ZR-2? Docela to dostává zabrat po několika hodinovém hraní a rád bych aby to ještě dost dlouho vydrželo u toho Floyda je to ale už docela v pokročilém stádiu
Dík za odpověď.
- 16.11.2011 22:19
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: kniha o Gypsy Jazz
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1708
Re: kniha o Gypsy Jazz
Já mám dobrou angličtinu ale líp se mi to přece jenom učí z češtiny. Tak asi navštívím tohle: http://www.djangobooks.com/books-gypsy/books/ hledal sem právě něco podobného v češtině a nic, teorii se chci začít učit úplně od začátku(spíš musím). Nechci hrát jenom tenhle styl, ale je mi hodně blízký ...
- 16.11.2011 18:33
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: kniha o Gypsy Jazz
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1708
kniha o Gypsy Jazz
Zdravím, rád bych se zetptal jestli někdo z vás neví o nějaké Gypsy Jazz Knize, která vyučuje jak hrát styl Manouché či přímo teorii, údery trsátkem apodobně dík moc za odpověď. 
P.S v angličtině jich je spousta to vím hledám něco v češtině.
P.S v angličtině jich je spousta to vím hledám něco v češtině.