Nalezeno 6 výsledků hledání

od Alergia
18.01.2011 17:22
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

Počkej čemu říkáš brousek ,myslíš brousek kamenej normálně třeba na kosu nebo nůž?Já myslel že spíš použiju něco hrubšího jako pilník ... je to totiž docela kus pražce...pak možná doladit tim brouskem..
od Alergia
18.01.2011 9:21
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

Pokud to mermomocí chceš páchat doma, použij jemný brousek.


To byla pouze legrace s tim rozbrusem nejsem takovaj maniak :roll: ,prohnul sem krk a neni to tak rapidní,
ale až sundám struny tak to zbrousím sám sehnal sem jemnej smirkovej papír,kterej by mněl vzít i kov tak pak dám vědět jak sem to ...
od Alergia
17.01.2011 19:29
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

Já spíš přemejšlel o rozbrusu :evil: ,ale jak ho tam dostat doufám že najdu menší kotouč :D
od Alergia
16.01.2011 19:35
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

No jestli se bojíš to trošku zbrousit, nebo jestli píšeš že se ti nechce trošku povolit krk, tak pražec asi sám nevyměníš ...

rozhodně se nebojim brousit ,ale když zbrousím 2 pražec začne mi to drnčet o 3 atd ..aspoň si to myslim a krk na nový kytaře se mi nechce prohejbat.No každopádně na to ...
od Alergia
16.01.2011 15:24
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

Já myslel spíš ten pražec vyrvat a dát tam jinej ,ale nevim jestly je to vůbec možný.Co sem zatim zkoumal tak by tam mněly bejt jenom naklepaný ,ale jestly je jěště lepí tak sem v pasti : (.
od Alergia
14.01.2011 10:50
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Drnčeni jde slyšet v aparátu
Odpovědi: 30
Zobrazení: 3689

Re: Drnčeni jde slyšet v aparátu

Já mám taky krásnej problém.První pražec je níž než druhý,takže když hraju na 1 poli drnčí to ,ale ostatní jsou v pohodě.Přestane to když prohnu krk,ale to se mi nechce asi budu muset navštívit kytaráře aby to pořešil :(

Přejít na rozšířené vyhledávání