Nalezen 1 výsledek hledání

od Jindra-Brno
12.01.2011 12:03
Fórum: Zesilovače a reproboxy
Téma: Repro 5.1 + Externí zvuková karta Sweex
Odpovědi: 2
Zobrazení: 916

Repro 5.1 + Externí zvuková karta Sweex

Zdravím všechny

Potřebuji poradit se propojením Externí zvukové karty 7.1(dále jen ZK): http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008P0000001040 a reproduktorů k domácímu kinu: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008500000012N1 .

Zvukovou kartu jsem podle návodu připojil k Pc ...

Přejít na rozšířené vyhledávání