Fender to řešil na kombech jak...?
https://i.ebayimg.com/images/g/oh8AAeSw ... -l1600.png
Nalezeno 1733 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10.06.2026 20:38
- Fórum: Aparatury
- Téma: STAVBA REPROBOXU
- Odpovědi: 191
- Zobrazení: 67024
- 17.05.2026 15:08
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 408
Re: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
Jestli to užiješ a nevadí ti cena, proč ne,já bych tomu dal trochu času a za stopade si to doma ubastlil..
- 17.05.2026 14:17
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 408
Re: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
Sériově 16 nebo paralelně 4 ohmy, jak si to zapojiš..
Víc tě nezajímá bych řekl..
Z Jacku vytahnes jeden plus a z druhého mínus,spojis
Zbytek zapojiš do jednoho z jacků
Víc tě nezajímá bych řekl..
Z Jacku vytahnes jeden plus a z druhého mínus,spojis
Zbytek zapojiš do jednoho z jacků
- 3.05.2026 14:48
- Fórum: Akustické kytary
- Téma: Ako vyrezat "soundport"
- Odpovědi: 185
- Zobrazení: 54469
- 2.05.2026 19:48
- Fórum: Akustické kytary
- Téma: Ako vyrezat "soundport"
- Odpovědi: 185
- Zobrazení: 54469
Re: Ako vyrezat "soundport"
Foto někdy napoví víc...
- 4.04.2026 16:00
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
- Téma: Kombo Harley Benton HB-40B
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 2179
Re: Kombo Harley Benton HB-40B
Ten vstup na mobil funguje?
- 29.03.2026 1:17
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Multiefekt hezky poporadku ...
- Odpovědi: 199
- Zobrazení: 21337
Re: Multiefekt hezky poporadku ...
PA je patrně zkratka Power Amplifier
Takže v principu bez změny zvuku který se v něm pouze zesiluje
Takže v principu bez změny zvuku který se v něm pouze zesiluje
- 20.03.2026 16:32
- Fórum: Mikrofony a snímání
- Téma: Snímání celé zkušebny
- Odpovědi: 21
- Zobrazení: 3416
Re: Micnuti cele zkusebny
Ahoj, trochu OT
Ale proč takové patvary, snímání,nahrávání ve zkušebně, jde to napasat X tvary.
Nejen že se z toho zvedá žaludek,ale vyhledávat potom na foru něco takového je za trest...
Ale proč takové patvary, snímání,nahrávání ve zkušebně, jde to napasat X tvary.
Nejen že se z toho zvedá žaludek,ale vyhledávat potom na foru něco takového je za trest...
- 23.02.2026 21:14
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Marshall DSL 40C ŠUM
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1767
Re: Marshall DSL 40C ŠUM
Napsal jsem ti mail
- 23.02.2026 16:48
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Marshall DSL 40C ŠUM
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1767
Re: Marshall DSL 40C ŠUM
Ahoj, ty nemáš doma nějaký preampovky že by sis je na zkoušku přeházel? přinejhorším aspoň mezi sebou, zjistit jestli to vůbec je problém nějaké elektronky..
- 19.02.2026 12:04
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Zapojení reproduktorů a boxů
- Odpovědi: 1070
- Zobrazení: 238692
Re: Zapojení reproduktorů a boxů
To víš že ne,ale pájení je jistější, když to umíš,nej jsou pružinový samosvorky,ale to má málokdo
S těma konektorama se ti taky může stát že ti ujede ruka a ulomíš packu na repro,resp to na čem svorka drží, já je moc rád nemám tedy..
S těma konektorama se ti taky může stát že ti ujede ruka a ulomíš packu na repro,resp to na čem svorka drží, já je moc rád nemám tedy..
- 8.02.2026 10:10
- Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Kolísání síly signálu u VOX Starstream
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 769
Re: Kolísání síly signálu u VOX Starstream
Takže kabel a kombo jsou v pořádku přezkoušené jiným nástrojem?
- 22.01.2026 18:06
- Fórum: Ostatní
- Téma: Homemade efekty
- Odpovědi: 1233
- Zobrazení: 215176
Re: Homemade efekty
Electro-Harmonix Kytarový Micro Synthesizer
Všimněte si zvláště vtipného krásného a tak vůbec, řešení obvodů CA3094 které jsou dnes veeelmi drahé!
- 14.01.2026 3:54
- Fórum: Studio a recording
- Téma: A
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 832
Re: kompresor SOUNDOUT SCL II
Patrně si ho někdo postavil, tovární výrobek to nebude, takže těžko najdeš..
Možná napodobenina nějakýho rhsound nebo podobné levnější značky..
Možná napodobenina nějakýho rhsound nebo podobné levnější značky..
- 9.01.2026 17:10
- Fórum: Ostatní
- Téma: Homemade efekty
- Odpovědi: 1233
- Zobrazení: 215176
Re: Homemade efekty
EHX Deluxe octave multiplexer
Příznivci ďábla padaj na zem!
- 3.01.2026 18:37
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: MARSHALL ?
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1599
Re: MARSHALL ?
Neni to originál
něco ve stylu RVHP
Nechat prohlídnout přeměřit nastavit a pak se uvidí..
něco ve stylu RVHP
Nechat prohlídnout přeměřit nastavit a pak se uvidí..
- 2.01.2026 18:41
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Hammond Sk1/Sk2
- Odpovědi: 150
- Zobrazení: 46203
Re: Hammond Sk1/Sk2
No za ty peníze to musí hrát jak víno
teplému zvuku bych se raději vyhnul,cpou nám teplý horem dolem už tak
teplému zvuku bych se raději vyhnul,cpou nám teplý horem dolem už tak
- 25.12.2025 17:07
- Fórum: Studio a recording
- Téma: Zhodnoťte naše nahrávky - studio a recording
- Odpovědi: 1622
- Zobrazení: 265758
Re: Zhodnoťte naše nahrávky - studio a recording
Ale dobrý, máš to v sobě !
- 7.12.2025 1:15
- Fórum: Ostatní
- Téma: Homemade efekty
- Odpovědi: 1233
- Zobrazení: 215176
Re: Homemade efekty
Phaser ovládaný přepínači cmos 4066
- 28.11.2025 13:09
- Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
- Téma: Prodej harmonia Josef Lidl Brno
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1815
Re: Prodej harmonia Josef Lidl Brno
A taky se dá orientačně projít net, kdy se za kolik něco takového prodávalo,alespoň pro představu--