Nalezeno 1733 výsledků hledání

od Trevor
10.06.2026 20:38
Fórum: Aparatury
Téma: STAVBA REPROBOXU
Odpovědi: 191
Zobrazení: 67024

Re: STAVBA REPROBOXU

Fender to řešil na kombech jak...?
https://i.ebayimg.com/images/g/oh8AAeSw ... -l1600.png
od Trevor
17.05.2026 15:08
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
Odpovědi: 4
Zobrazení: 408

Re: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR

Jestli to užiješ a nevadí ti cena, proč ne,já bych tomu dal trochu času a za stopade si to doma ubastlil..
od Trevor
17.05.2026 14:17
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR
Odpovědi: 4
Zobrazení: 408

Re: Fender Cyber Twin SE jako reprobox pro Marshall DSL1 HR

Sériově 16 nebo paralelně 4 ohmy, jak si to zapojiš..
Víc tě nezajímá bych řekl..
Z Jacku vytahnes jeden plus a z druhého mínus,spojis
Zbytek zapojiš do jednoho z jacků
od Trevor
3.05.2026 14:48
Fórum: Akustické kytary
Téma: Ako vyrezat "soundport"
Odpovědi: 185
Zobrazení: 54469

Re: Ako vyrezat "soundport"

od Trevor
2.05.2026 19:48
Fórum: Akustické kytary
Téma: Ako vyrezat "soundport"
Odpovědi: 185
Zobrazení: 54469

Re: Ako vyrezat "soundport"

Foto někdy napoví víc...
od Trevor
4.04.2026 16:00
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: Kombo Harley Benton HB-40B
Odpovědi: 2
Zobrazení: 2179

Re: Kombo Harley Benton HB-40B

Ten vstup na mobil funguje?
od Trevor
29.03.2026 1:17
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Multiefekt hezky poporadku ...
Odpovědi: 199
Zobrazení: 21337

Re: Multiefekt hezky poporadku ...

PA je patrně zkratka Power Amplifier
Takže v principu bez změny zvuku který se v něm pouze zesiluje
od Trevor
20.03.2026 16:32
Fórum: Mikrofony a snímání
Téma: Snímání celé zkušebny
Odpovědi: 21
Zobrazení: 3416

Re: Micnuti cele zkusebny

Ahoj, trochu OT
Ale proč takové patvary, snímání,nahrávání ve zkušebně, jde to napasat X tvary.
Nejen že se z toho zvedá žaludek,ale vyhledávat potom na foru něco takového je za trest...
od Trevor
23.02.2026 21:14
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Marshall DSL 40C ŠUM
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1767

Re: Marshall DSL 40C ŠUM

Napsal jsem ti mail
od Trevor
23.02.2026 16:48
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Marshall DSL 40C ŠUM
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1767

Re: Marshall DSL 40C ŠUM

Ahoj, ty nemáš doma nějaký preampovky že by sis je na zkoušku přeházel? přinejhorším aspoň mezi sebou, zjistit jestli to vůbec je problém nějaké elektronky..
od Trevor
19.02.2026 12:04
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Zapojení reproduktorů a boxů
Odpovědi: 1070
Zobrazení: 238692

Re: Zapojení reproduktorů a boxů

To víš že ne,ale pájení je jistější, když to umíš,nej jsou pružinový samosvorky,ale to má málokdo
S těma konektorama se ti taky může stát že ti ujede ruka a ulomíš packu na repro,resp to na čem svorka drží, já je moc rád nemám tedy..
od Trevor
8.02.2026 10:10
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Kolísání síly signálu u VOX Starstream
Odpovědi: 2
Zobrazení: 769

Re: Kolísání síly signálu u VOX Starstream

Takže kabel a kombo jsou v pořádku přezkoušené jiným nástrojem?
od Trevor
22.01.2026 18:06
Fórum: Ostatní
Téma: Homemade efekty
Odpovědi: 1233
Zobrazení: 215176

Re: Homemade efekty

Electro-Harmonix Kytarový Micro Synthesizer
mgs.jpg
Všimněte si zvláště vtipného krásného a tak vůbec, řešení obvodů CA3094 které jsou dnes veeelmi drahé!
od Trevor
14.01.2026 3:54
Fórum: Studio a recording
Téma: A
Odpovědi: 5
Zobrazení: 832

Re: kompresor SOUNDOUT SCL II

Patrně si ho někdo postavil, tovární výrobek to nebude, takže těžko najdeš..
Možná napodobenina nějakýho rhsound nebo podobné levnější značky..
od Trevor
9.01.2026 17:10
Fórum: Ostatní
Téma: Homemade efekty
Odpovědi: 1233
Zobrazení: 215176

Re: Homemade efekty

EHX Deluxe octave multiplexer
ehx.jpg
Příznivci ďábla padaj na zem!
od Trevor
3.01.2026 18:37
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: MARSHALL ?
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1599

Re: MARSHALL ?

Neni to originál
něco ve stylu RVHP
Nechat prohlídnout přeměřit nastavit a pak se uvidí..
od Trevor
2.01.2026 18:41
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Hammond Sk1/Sk2
Odpovědi: 150
Zobrazení: 46203

Re: Hammond Sk1/Sk2

No za ty peníze to musí hrát jak víno
teplému zvuku bych se raději vyhnul,cpou nám teplý horem dolem už tak
od Trevor
25.12.2025 17:07
Fórum: Studio a recording
Téma: Zhodnoťte naše nahrávky - studio a recording
Odpovědi: 1622
Zobrazení: 265758

Re: Zhodnoťte naše nahrávky - studio a recording

Ale dobrý, máš to v sobě !
od Trevor
7.12.2025 1:15
Fórum: Ostatní
Téma: Homemade efekty
Odpovědi: 1233
Zobrazení: 215176

Re: Homemade efekty

Phaser ovládaný přepínači cmos 4066
phas 16.jpg
od Trevor
28.11.2025 13:09
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Prodej harmonia Josef Lidl Brno
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1815

Re: Prodej harmonia Josef Lidl Brno

A taky se dá orientačně projít net, kdy se za kolik něco takového prodávalo,alespoň pro představu--

Přejít na rozšířené vyhledávání