Nalezeno 7 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 1.09.2011 14:21
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
Je trošku divné. že by to bylo kabelem... Každopádně uvidíš sám. Pokud nebude zrada v kabelu, tak je nejspíš v háji ten snímač. Pokud máš doma nějaký pasiv, tak by nebylo špatné to vyzkoušet s ním. Budeš vědět na čem jsi.
- 31.08.2011 22:18
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
Nejprve vyzkoušej oddálit snímač od strun. Pokud to nepomůže, bude vada ve snímači, jak psal Nero.
- 28.07.2011 19:06
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
No. Nakonec to vypadá, že to bylo kombíčkem. Je to divné, ale je to asi tak. Po dlouhém zkoušení a přepajování jsem zkusil hrát přes PC (Guitar Rig) a zvuk byl téměř bez rušení.
- 28.07.2011 14:02
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
Děkuji pěkně.
- 28.07.2011 10:09
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
Dobře, vyzkouším to. Teď mě napadá... Kobylka je stíněná u LP vlastně jak? Neviděl jsem žádný drát směrem od kobylky. Jen zemění snímačů atd.
- 28.07.2011 6:41
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
- Odpovědi: 143
- Zobrazení: 33557
Re: Šum, brum a další nepatřičné zvuky
Zdravím všechny. Mám problém se svou kytarou Fokus LP. Koupil jsem ji nedávno a od začátku brumí. Jakmile se ale dotknu strun, lupne a brum ustane. Je zvláštní, že to dělá jen, když mám zesílenou clonu. Pokud mám clonu zeslabenou, je vše ok. Zkoušel jsem znovu přepájet Jack a projel jsem obvody, ale ...
- 24.06.2011 6:09
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Kabel - výměna
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1126
Re: Kabel - výměna
Jestli máš staré struny, jednoznačně je vyměň. Pokud výměna nepomůže, řeš problém dál.