Nalezeny 3 výsledky hledání

od PhillJ
15.07.2012 12:47
Fórum: Hraní na baskytaru, tabulatury
Téma: Mozol od slapu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 4861

Mozol od slapu

Ahoj, začal jsem se učit slapovat podle videí na youtube... A první věc kterou jsem začal učit a odkoukávat je http://www.youtube.com/watch?v=RnmEugUmJ9M . Naučil jsem se to a slap mi vyzní pěkně, ale zhruba po dvou dnech slapování se mi na prostředníku (vytahuju s nim struny) udělal hnusnej vodnato ...
od PhillJ
31.01.2012 19:16
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy pro baskytary
Téma: ASHDOWN MAG C410T-300 EVO II
Odpovědi: 20
Zobrazení: 4181

Re: ASHDOWN MAG C410T-300 EVO II

Ahoj, myslím si že s Ashdownem neuděláš chybu. Na GK jsem sice nikdy nehrál, ale mám http://kytary.cz/ashdown-mag-300h-evo-ii/HN107270/ (samotný zesík co je v kombu). A společně s 1x15'' a 2x10'' to hraje fakt dobře a pěkně to tlačí... :)
od PhillJ
29.01.2012 15:51
Fórum: Baskytarový hardware, příslušenství, údržba
Téma: Označení pražců
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1491

Označení pražců

Ahoj, mám v plánu si pořídit http://kytary.cz/squier-deluxe-jazz-bass-v-active/HN095153/ jen mě štve, že na base nejsou označený pražce perleťovými tečkami. Je možný, aby tečky na hmatník dodělal kytarář? Na webu mají většinou napsaný jen opravy, seřizování, rovnání a výroba... Pokud ano, kolik to ...

Přejít na rozšířené vyhledávání