Nalezeno 6 výsledků hledání

od Jenda.Samal
2.08.2012 16:02
Fórum: Studio a recording
Téma: Problém s nastavením Scarlett 18i6
Odpovědi: 2
Zobrazení: 502

Problém s nastavením Scarlett 18i6

Zdravím,

koupil jsem si zvukovku Focusrite Scarlett 18i6, se kterou se dodává v balení soft Ableton Live Lite 8. Chci nahrávat jedním mikrofonem, ať už kytary nebo hlasy, ale do dvou stop postupně a každou ze stop "panovat" do jiné strany (L/R). Problém je v tom, že při hýbání panovacím ...
od Jenda.Samal
20.03.2012 19:34
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1630

Re: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier

Mesa vintage? v obou dvou jsou snad V30 od Celestion ne? :) Právě nevím jestli ten rozdíl bude na tolik zásadní, když jsou tam stejný repra a jiná je jenom bedna... jestli 4 repra budou znít plnějším zvukem, to je možný, nemůžu soudit :lol:
od Jenda.Samal
20.03.2012 15:10
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
Odpovědi: 8
Zobrazení: 1630

Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier

Zdravím, chci se jenom zeptat, jestli bude zásadní rozdíl v charakteru zvuku mezi těmito dvouma bednama? Respektive když stejnej zesilovač připojím k mojí E212 a potom k tý Mese, uslyšim rozdíl, kterej mě donutí koupit Mesu? :D
od Jenda.Samal
16.03.2012 0:46
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1211

Re: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí

Kde bych to měl jako vyčítat, asi jsem to zkoušel ne... to ale není předmětem debaty :)
od Jenda.Samal
14.03.2012 23:01
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1211

Re: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí

Už vím taky, že do smyčky fuzz nepatří, včera jsem se to dočetl někde tady na foru :D jenže já jsem ho zkoušel zapojit i normálně za kytaru a problém byl stejný, vlastně už doma na malym kombu (Roland Cube 30X) jsem to dával normálně za kytaru a hlasitost byla taky dost vysoká... ten pedál by řešení ...
od Jenda.Samal
14.03.2012 0:59
Fórum: Kytarové efekty
Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1211

Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí

Pořídil jsem si efekt Angry Fuzz od Visual Sound a když ho zapojím(samozřejmě na čistý zvuk), jeho hlasitost je oproti původnímu i oproti jiným kanálům o moc vyšší a to i když volume na efektu mam např. jenom ve čtvrtině. Mohl bych samozřejmě vyrovnat hlasitosti úpravou jednotlivých hlasitostí ...

Přejít na rozšířené vyhledávání