Zdravím,
koupil jsem si zvukovku Focusrite Scarlett 18i6, se kterou se dodává v balení soft Ableton Live Lite 8. Chci nahrávat jedním mikrofonem, ať už kytary nebo hlasy, ale do dvou stop postupně a každou ze stop "panovat" do jiné strany (L/R). Problém je v tom, že při hýbání panovacím ...
Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 2.08.2012 16:02
- Fórum: Studio a recording
- Téma: Problém s nastavením Scarlett 18i6
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 502
- 20.03.2012 19:34
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1630
Re: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
Mesa vintage? v obou dvou jsou snad V30 od Celestion ne?
Právě nevím jestli ten rozdíl bude na tolik zásadní, když jsou tam stejný repra a jiná je jenom bedna... jestli 4 repra budou znít plnějším zvukem, to je možný, nemůžu soudit 
- 20.03.2012 15:10
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 1630
Engl E212VB vs. Mesa Boogie 4x12 Rectifier
Zdravím, chci se jenom zeptat, jestli bude zásadní rozdíl v charakteru zvuku mezi těmito dvouma bednama? Respektive když stejnej zesilovač připojím k mojí E212 a potom k tý Mese, uslyšim rozdíl, kterej mě donutí koupit Mesu? 
- 16.03.2012 0:46
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1211
Re: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Kde bych to měl jako vyčítat, asi jsem to zkoušel ne... to ale není předmětem debaty 
- 14.03.2012 23:01
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1211
Re: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Už vím taky, že do smyčky fuzz nepatří, včera jsem se to dočetl někde tady na foru :D jenže já jsem ho zkoušel zapojit i normálně za kytaru a problém byl stejný, vlastně už doma na malym kombu (Roland Cube 30X) jsem to dával normálně za kytaru a hlasitost byla taky dost vysoká... ten pedál by řešení ...
- 14.03.2012 0:59
- Fórum: Kytarové efekty
- Téma: Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1211
Visual Sound Angry Fuzz - problém s hlasitostí
Pořídil jsem si efekt Angry Fuzz od Visual Sound a když ho zapojím(samozřejmě na čistý zvuk), jeho hlasitost je oproti původnímu i oproti jiným kanálům o moc vyšší a to i když volume na efektu mam např. jenom ve čtvrtině. Mohl bych samozřejmě vyrovnat hlasitosti úpravou jednotlivých hlasitostí ...