Jsem začátečník tak mě poraďte jak to upravit.
Díky
Nalezeno 39 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25.12.2007 16:06
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2142
- 25.12.2007 15:53
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2142
- 25.12.2007 13:30
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 2142
Ochrané fólie na nových snímačích
Zdarec tak jsem si koupil kytaru a mám takovou blbou otázku. Na humbuckerech jsou nalepený takový fólie tak nevím jestli je tam mám nechat nalepený nebo je mám sundat? Má to vliv na zvuk?
Upraven název Red Bull
Upraven název Red Bull
- 21.12.2007 12:50
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 20.12.2007 16:41
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 20.12.2007 16:09
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 18.12.2007 22:49
- Fórum: Studio a recording
- Téma: sluchatka
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 5133
sluchatka
Zdravím
Koupil jsem si kytaru, mám už i kombo a teďka bych potřeboval poradit jaký koupit sluchátka abych nesral moc okolí.
Cena: 1000-1500kč
použití: na kytaru a poslech hudby doma
Koupil jsem si kytaru, mám už i kombo a teďka bych potřeboval poradit jaký koupit sluchátka abych nesral moc okolí.
Cena: 1000-1500kč
použití: na kytaru a poslech hudby doma
- 16.12.2007 23:43
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 7870
- 14.12.2007 13:02
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 14.12.2007 12:47
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 13.12.2007 22:20
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 13.12.2007 18:23
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 13.12.2007 13:20
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 12.12.2007 23:45
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 12.12.2007 13:23
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 7870
- 12.12.2007 9:01
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 7870
- 11.12.2007 22:33
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 7870
- 11.12.2007 10:55
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 7870
Mám ještě jeden problém. Vzhledem k tomu, že Ibanez RG 470 nemají v každým obchodě, protože se doprodává tak neví kde bych ji mohl zkusit jestli mě sedne do ruky. Nevíte o nějaké jiné Ibanezce, která je dostupná v obchodech a která má stejný krk, tělo abych měl jistotu, že kupuju kytaru která mě ...
- 11.12.2007 9:04
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154
- 10.12.2007 22:54
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
- Odpovědi: 38
- Zobrazení: 7154