Nalezeno 39 výsledků hledání

od todd
25.12.2007 16:06
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2151

Jsem začátečník tak mě poraďte jak to upravit.
Díky
od todd
25.12.2007 15:53
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2151

Ještě mám jeden problém. Když zahraju na nejtlustší strunu tak mě začne rezonovat o pražce. Je to tím že není naladěná nebo je to něco jinýho?
od todd
25.12.2007 13:30
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Ochrané fólie na nových snímačích
Odpovědi: 10
Zobrazení: 2151

Ochrané fólie na nových snímačích

Zdarec tak jsem si koupil kytaru a mám takovou blbou otázku. Na humbuckerech jsou nalepený takový fólie tak nevím jestli je tam mám nechat nalepený nebo je mám sundat? Má to vliv na zvuk?

Upraven název Red Bull
od todd
21.12.2007 12:50
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Co říkáte na Ibanez TBX 30R je to dobrý kombo?
od todd
20.12.2007 16:41
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Myslel jsem jestli někdo nechce prodat nějaký jetý.
od todd
20.12.2007 16:09
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Nazdar
Sháním na rychlo kombo na elektriku 30W. Jsem z Brna. SPĚCHÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Díky
od todd
18.12.2007 22:49
Fórum: Studio a recording
Téma: sluchatka
Odpovědi: 20
Zobrazení: 5133

sluchatka

Zdravím
Koupil jsem si kytaru, mám už i kombo a teďka bych potřeboval poradit jaký koupit sluchátka abych nesral moc okolí.
Cena: 1000-1500kč
použití: na kytaru a poslech hudby doma
od todd
16.12.2007 23:43
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
Odpovědi: 37
Zobrazení: 7870

Co si myskíte o tom, že mahagon je lepší jak lípa? To mě jako chcete říct, že se z lípy dělají šmejdy?
od todd
14.12.2007 13:02
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

No jo ale ne 30W. Jestli víš o nějakým 30W dobrým tak dej vědět.
od todd
14.12.2007 12:47
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Našel jsem nový Laney LX35R. Je to dobrý kombo?
od todd
13.12.2007 22:20
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Tak jsem našel Marshalla Valvestar VA30R za 3500. Je to v pohodě kombo?
od todd
13.12.2007 18:23
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Ten Crate už borec prodal tak mě poraďte aspoň značky u kterých neudělám chybu. 30W. Ještě jsem našel trochu jetýho 25W Fendera. Je tam velkej rozdíl mezi 25 a 30W?
A ještě tady mám Line6 SpiderII 30W za 3900. Jakej máte názor?
od todd
13.12.2007 13:20
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Já se vtěch kombech vůbec nevyznám tak bych potřeboval poradit jestli je ten Crate GT30. Co to má za výbavu? Je to obyčejný kombo nebo to má nějakou výbavu?
od todd
12.12.2007 23:45
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Zajímalo by mě jakej máte názor na kytarový kombo Crate GT30. Mám Ibanezku RGR 321 EX a jsem začátečník. Budu hrát doma , ale občas ve sklípku. Myslíte že to stačí? Našel jsem trochu jetý ještě se zárukou za 3500.
od todd
12.12.2007 13:23
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
Odpovědi: 37
Zobrazení: 7870

Takže na ty Maideny asi na prd ne? To je spíš lepší na nějaký 60. léta ne?
od todd
12.12.2007 9:01
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
Odpovědi: 37
Zobrazení: 7870

A jakej je mezi něma rozdíl kromě barvy a ceny? To HM hraje líp nebo co?
od todd
11.12.2007 22:33
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
Odpovědi: 37
Zobrazení: 7870

Kalím na to. Kupuju Ibanez RG321. Dočetl jsem se, že je to dobrej nástroj za málo peněz a smýma zkušenostma s elektrikou to bude asi nejlepší volba. Dají se na to hrát Maidni a Van Halen předpokládám? Viděl jsem ale černou s bílím lemováním po okraji těla a ta se mě velice líbí. Je vyrobená v ...
od todd
11.12.2007 10:55
Fórum: Elektrické kytary
Téma: Kytara pod stromek - Ibanez RG 370 DX
Odpovědi: 37
Zobrazení: 7870

Mám ještě jeden problém. Vzhledem k tomu, že Ibanez RG 470 nemají v každým obchodě, protože se doprodává tak neví kde bych ji mohl zkusit jestli mě sedne do ruky. Nevíte o nějaké jiné Ibanezce, která je dostupná v obchodech a která má stejný krk, tělo abych měl jistotu, že kupuju kytaru která mě ...
od todd
11.12.2007 9:04
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Tak do 5000. Myslíte, že se dá sehnat něco dostatečně výkonnýho, aby se mě to v tom sklepě neztratilo?
od todd
10.12.2007 22:54
Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
Téma: Kombo na doma ke kytaře - do 5000
Odpovědi: 38
Zobrazení: 7154

Je to blbej nápad koupit jetý kombo? Na co bych si měl dávat bacha u jetýho komba?

Přejít na rozšířené vyhledávání