Nalezen 1 výsledek hledání

od M.Dirnt
3.01.2016 15:43
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: Symetrický výstup
Odpovědi: 4
Zobrazení: 1118

Symetrický výstup

Dobrý den, z jakého důvodu se prosím Vás nedělá u el. kytar symetrický výstup?
Mám Fendera z Custom Shop a dost mě při nahrávání trápí šumění a brum při polohách 1,3 a 5.
Kabeláž mám kvalitní i zvukovka je kvalitní (má Hi-Z vstupy)
Děkuju za případné odpovědi.

Přejít na rozšířené vyhledávání