Nalezeno 29 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26.07.2014 15:11
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Vox AC4 - Koncová Lampa
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 685
Re: Vox AC4 - Koncová Lampa
Díky moc
- 26.07.2014 12:28
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Vox AC4 - Koncová Lampa
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 685
Vox AC4 - Koncová Lampa
Dobrý odpoledne, před pár týdny se mi podařilo odpálit koncovou lampu ve Voxu AC4. Jedná se o EL84C od Firmy Ruby. (PC: 24, TC: 2800). Obracím se na Vás muzikanty a profesionály s prosbou o radu: Za jakou lampu tuto vypálenou nejlépe (a prosím i co nejlevněji) vyměnit?
Děkuji mockrát
Děkuji mockrát
- 6.01.2010 17:59
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Jazz kytara fokus
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 5084
Re: Jazz kytara fokus
Ještě že jsem z Třebíče
- 6.01.2010 14:38
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Jazz kytara fokus
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 5084
Re: Jazz kytara fokus
Btw: kombo mám Voxe AC4TV s desítkou repro a efekt Bosse blues driver. Myslíte že v pohodě k tý kytaře?
- 5.01.2010 18:36
- Fórum: Elektrické kytary
- Téma: Jazz kytara fokus
- Odpovědi: 44
- Zobrazení: 5084
Jazz kytara fokus
U Fokusu teď mají pěkné slevy http://www.fokuskytary.cz/fokus/actionproducts.csp?!PL,6
Co si myslíte o jejich jazzovce? http://www.fokuskytary.cz/fokus/product.csp?!P,143&CSPCHD=0010000000003kq3gwkl000000XxVapIDeBWB91ha0aRJSYA--
Za ty peníze je to podle mě zajímavý. Má s tím někdo nějaké ...
Co si myslíte o jejich jazzovce? http://www.fokuskytary.cz/fokus/product.csp?!P,143&CSPCHD=0010000000003kq3gwkl000000XxVapIDeBWB91ha0aRJSYA--
Za ty peníze je to podle mě zajímavý. Má s tím někdo nějaké ...
- 6.05.2009 17:29
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
- 6.05.2009 14:16
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
- 5.05.2009 20:21
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
- 5.05.2009 20:11
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
- 5.05.2009 19:49
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
- 5.05.2009 18:31
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Akordy na stupnice
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 7561
Akordy na stupnice
Dobrý den, rád bych věděl kde seženu třeba nějakou tabulku, na které budu vidět jaké akordy pasují do jaké stupnice... Děkuji
- 6.03.2009 11:25
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 5.03.2009 18:58
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 5.03.2009 18:33
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 5.03.2009 15:57
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 5.03.2009 12:18
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Co si o tom myslíte? (VOX Cambridge)
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2131
- 4.03.2009 16:11
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 4.03.2009 15:34
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 4.03.2009 13:55
- Fórum: Hraní na kytaru, tabulatury
- Téma: Improvizace - Učebnice
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 10085
- 4.03.2009 13:19
- Fórum: Komba, zesilovače, reproboxy
- Téma: Co si o tom myslíte? (VOX Cambridge)
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2131