Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 9.06.2009 21:38
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 986
Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
OK, takže jste měli pravdu. Stačí ubrat drive a je to podstatně lepší.. Snímače tedy měnit nebudu. Nechám si aktivní 
- 30.05.2009 8:55
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 986
Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Sice to nehraje spatne, ale tak porad je to low end. Urcite ubrat zkresleni u trandaku, protoze takovy maxima dosahuje malo lamp, vzdycky nastavit mensi basy (takhle s timhle aparatem nemam zadny zkusenosti, ale s jinyma line6 sem mel tu cest a u tech modu mi prislo hodne veci prebasovanych) hodne ...
- 29.05.2009 18:47
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 986
Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
2. To uz radsi prodat ten trandak a koupit neco poradnyho.
Diky moc za odpověď.. Zkusim tedy poladit Gain a ekvalizer.. to mě nenapadlo.. je fakt že jsem měl nalazeny zvuky na předchoui pasivku a pak jen napojil Cortku a hrál.. takže zkusim ubrat přebuzeni..
BTW narážka na Line.. on nehraje zase ...
Diky moc za odpověď.. Zkusim tedy poladit Gain a ekvalizer.. to mě nenapadlo.. je fakt že jsem měl nalazeny zvuky na předchoui pasivku a pak jen napojil Cortku a hrál.. takže zkusim ubrat přebuzeni..
BTW narážka na Line.. on nehraje zase ...
- 29.05.2009 17:31
- Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
- Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 986
CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Čaute odborníci.
Mám takovej menší problém, respektive dva nebo tři :-) Pokud by mi někdo erudovanej dokázal odpovědět, byl bych moc šťastnej :-) takže postupně. Mám kytaru Cort X-TH s aktivníma EMG snímačema, aparát mám LINE6 Spider 3 150W a teď problém. Od toho, co jsem prodal Ibanezku a koupil si ...
Mám takovej menší problém, respektive dva nebo tři :-) Pokud by mi někdo erudovanej dokázal odpovědět, byl bych moc šťastnej :-) takže postupně. Mám kytaru Cort X-TH s aktivníma EMG snímačema, aparát mám LINE6 Spider 3 150W a teď problém. Od toho, co jsem prodal Ibanezku a koupil si ...