Nalezeny 4 výsledky hledání

od miroslav.sedlar
9.06.2009 21:38
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 983

Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)

OK, takže jste měli pravdu. Stačí ubrat drive a je to podstatně lepší.. Snímače tedy měnit nebudu. Nechám si aktivní :-)
od miroslav.sedlar
30.05.2009 8:55
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 983

Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)

Sice to nehraje spatne, ale tak porad je to low end. Urcite ubrat zkresleni u trandaku, protoze takovy maxima dosahuje malo lamp, vzdycky nastavit mensi basy (takhle s timhle aparatem nemam zadny zkusenosti, ale s jinyma line6 sem mel tu cest a u tech modu mi prislo hodne veci prebasovanych) hodne ...
od miroslav.sedlar
29.05.2009 18:47
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 983

Re: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)

2. To uz radsi prodat ten trandak a koupit neco poradnyho.

Diky moc za odpověď.. Zkusim tedy poladit Gain a ekvalizer.. to mě nenapadlo.. je fakt že jsem měl nalazeny zvuky na předchoui pasivku a pak jen napojil Cortku a hrál.. takže zkusim ubrat přebuzeni..

BTW narážka na Line.. on nehraje zase ...
od miroslav.sedlar
29.05.2009 17:31
Fórum: Snímače, hardware, příslušenství, údržba
Téma: CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)
Odpovědi: 9
Zobrazení: 983

CORT X-TH s aktivními EMG (výměna na pasiv?)

Čaute odborníci.
Mám takovej menší problém, respektive dva nebo tři :-) Pokud by mi někdo erudovanej dokázal odpovědět, byl bych moc šťastnej :-) takže postupně. Mám kytaru Cort X-TH s aktivníma EMG snímačema, aparát mám LINE6 Spider 3 150W a teď problém. Od toho, co jsem prodal Ibanezku a koupil si ...

Přejít na rozšířené vyhledávání