Nalezeny 4 výsledky hledání

od bufffo
1.03.2010 12:01
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Jakou samohrajku ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1656

Re: Jakou samohrajku ?

Tak po čase se opět hlásím. Dodávka Rolandu se zpozdila, protože mi na něm museli vyměnit displej, ale teď už dorazil a včera jsem to poprvé zapnul. Je to pěkná věcička, bude to umět hodně věcí, ale asi mi bude dlouho trvat, než se v tom zorientuju, český návod by bodnul. :D
Kdyby tu tak byl někdo ...
od bufffo
28.01.2010 22:57
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Jakou samohrajku ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1656

Re: Jakou samohrajku ?

Tak už mám objednáno: Roland JUNO G
Je to synťák s 16ti stopým sekvencerem a audio vstupem s možností nahrávání živého hlasu, kytary či podobně. Jsem na to zvědavej a natěšenej. Jestli to někdo máte, tak si rád poslechnu názor. Jinak taky samozřejmě potom poreferuju, jak jsem já spokojen.

Hudbě ...
od bufffo
26.01.2010 22:19
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Jakou samohrajku ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1656

Re: Jakou samohrajku ?

Díky za reakci. Ano, je to přesně tak, předdefinované doprovodné styly mě absolutně nezajímaj. :D Pojem samohrajka byl tedy myšlen ve smyslu: "Já do Tebe něco naťukám a ty to pak sama zahraješ." Tahle moje definice asi neodpovídá obecnýmu chápání tohoto pojmu, takže naprosto přijímám pojem ...
od bufffo
26.01.2010 13:09
Fórum: Klávesové nástroje a syntezátory
Téma: Jakou samohrajku ?
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1656

Jakou samohrajku ?

Zdravím vás.
Mám prosbu, potřeboval bych zasvěcený tip, pro případný nákup keybordu. Nejsem klavírista, v zásadě neumím na klávesy hrát. Tak cca před deseti lety jsem měl klávesy Casio s disketovou mechanikou pro tvorbu písní, ke kterým jsem si hrál na bicí či saxofon. Prostě vytvořil jsem si ...

Přejít na rozšířené vyhledávání