co rikate na IBANEZ RGR 321EX

Strat, Les Paul, Tele, SG, semiakustické, ...
Odpovědět
n5ver
Příspěvky: 169
Registrován: 5.08.2009 9:28

co rikate na IBANEZ RGR 321EX

Příspěvek od n5ver »

tak po haneni IBANEZ GRG09 jsem se rozhodl ze poradne zainvestuji do kytary a rozhodl jsem si objednat tudle krasavici co na ni rikate :D?
http://kytary.cz/ibanez-rgr-321ex/HN097427/
pain2
Příspěvky: 524
Registrován: 12.04.2010 11:27

Re: co rikate na IBANEZ RGR 321EX

Příspěvek od pain2 »

Osobně si myslím, že za tu cenu se dá sehnat mnohem lepší. A vůbec nevím, co by mohlo na té kytaře stát tolik peněz. Nejspíš jen asi krk ze tří kusů a ta značka IBANEZ. Ale pokud preferuješ pevnou kobylu a nechybí ti single snímač, tak si myslím, že je to dobrá volba. Za ty prachy mám kytaru s rozepinatelnýma cívkama na humbuckerech a k tomu jeden single snímač.
Uživatelský avatar
fundametalista
Příspěvky: 132
Registrován: 12.07.2009 10:41
Bydliště: Žlutej kontejner
Kontaktovat uživatele:

Re: co rikate na IBANEZ RGR 321EX

Příspěvek od fundametalista »

pain2 píše:Osobně si myslím, že za tu cenu se dá sehnat mnohem lepší. A vůbec nevím, co by mohlo na té kytaře stát tolik peněz. Nejspíš jen asi krk ze tří kusů a ta značka IBANEZ. Ale pokud preferuješ pevnou kobylu a nechybí ti single snímač, tak si myslím, že je to dobrá volba. Za ty prachy mám kytaru s rozepinatelnýma cívkama na humbuckerech a k tomu jeden single snímač.
Tak na bazaru by se za ty prachy dala určitě sehnat lepší kytara, ale pokud chceš novou, tak myslim, že tohle nebude špatná volba. Právě díky tomu, že tam nejsou nějaký vymyšlenosti jako dvojzvrat, zámky a kdoví co ještě, tak tam toho nešlo vlastně ani moc zkazit a platíš spíš za dřevo než za hardware. Navíc tahle kejtra má fakt výbornej krk, perfektně drží ladění, jedinou větší slabinou budou asi ty snímače, jak už to tak u Ibanezek bejvá...
Jinak jestli se pro ní rozhodneš, tak si jí běž radši ještě někam vyzkoušet, kupovat kytaru přes net je celkem riziko.
Jo a myslim, že tuhle kytaru má uživatel Joey01, tak mu zkus napsat SZ, ti určitě rád poreferuje :wink:
Ibanez RG 321MH Custom (SD SH4 + RM Classic Neck), Ibanez TS-10 MIJ, BOSS SD-1, Carl Martin 2Wah, Fender Superchamp XD (Eminence Ragin Cajun), Fast Track MkII, Guitar Rig
Uživatelský avatar
Nero
Rádce
Příspěvky: 29517
Registrován: 15.07.2007 13:21
last.fm: http://www.last.fm/user/Nero1
Bydliště: Brno

Re: co rikate na IBANEZ RGR 321EX

Příspěvek od Nero »

pain2 píše:Osobně si myslím, že za tu cenu se dá sehnat mnohem lepší. A vůbec nevím, co by mohlo na té kytaře stát tolik peněz. Nejspíš jen asi krk ze tří kusů a ta značka IBANEZ. Ale pokud preferuješ pevnou kobylu a nechybí ti single snímač, tak si myslím, že je to dobrá volba. Za ty prachy mám kytaru s rozepinatelnýma cívkama na humbuckerech a k tomu jeden single snímač.
Tohle není vůbec relevantní. Počet snímačů a jejich zapojení nerozhoduje o ceně (už jen kvůli tomu, že náročnější kytarista si to stejně přizpůsobí svým potřebám, je-li třeba), natož pak počet kusů, z kterého je vyroben krk. Ty prachy stojí materiál určité hodnoty, zpracování na určité úrovni, hardware určité kvality. A RG321 patří za ty peníze k hodně dobrým modelům. Kytara je jednoduchá, nic se na ní nemůže zkazit, zpracování je opravdu na úrovni, zvuk je velmi slušný (i když samozřejmě u snímačů jsou rezervy).
"Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda."

PetrPeter 1975 - 2008
Odpovědět

Zpět na „Elektrické kytary“