Gibson LP Studio (?) Jolana Diamant

Strat, Les Paul, Tele, SG, semiakustické, ...
Odpovědět
julo
Příspěvky: 13
Registrován: 28.07.2012 12:03

Gibson LP Studio (?) Jolana Diamant

Příspěvek od julo »

Ahoj,

uz sa 6 tyzdnov v Prahe neuspesne pokusam kupit nejaky ten Les Paul do cca 20tisic. Na vyber (v e-shopoch) je velmi vela Gibsonov LP Studio za dobru cenu, no nikde tu ich nemaju alebo maju maximalne 1-2 kusy, ktore nikto nechce.
Existuje niekde v Prahe realna moznost si vybrat Gibson? Ak nie, tak nechystate sa niekto autom do Thomanna? Urcite by som sa pridal.

Viacmenej nahodou som objavil toto http://www.jolana.eu/cz/diamant.html
Znovu zacali vyrabat Jolanu Diamant a vypada to, ze je tam velmy slusny hardware a rucna vyroba. Mate niekde s tymito gitarami skusenosti? Premyslam nad variantou, ze by som sa vykaslal na Gibsona Studio a radsej isiel do tohto, no hodilo by sa mi to niekde porovnat.

Dik za reakcie
jenyceg
Příspěvky: 254
Registrován: 23.08.2011 18:43
Bydliště: Morava

Re: Gibson LP Studio (?) Jolana Diamant

Příspěvek od jenyceg »

Já bych přinejmenším zkusil tohle: http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... rder=datum
já vím, je tam bigsby a P-Railsy, ale materiály budou skvělý a zpracování taky. Hrál jsem na jeho LP Custom a nemělo konkurenci.
Uživatelský avatar
Nero
Rádce
Příspěvky: 29517
Registrován: 15.07.2007 13:21
last.fm: http://www.last.fm/user/Nero1
Bydliště: Brno

Re: Gibson LP Studio (?) Jolana Diamant

Příspěvek od Nero »

Diamantku jsem zkoušel a rozhodně mi přišla jako lepší volba než nový Gibson za stejné peníze. Zvuk je v podstatě "klasický" (pokud nezvolíš verzi s EMG), zpracování je velmi dobré, hraje se na to moc příjemně a tón člověka baví.
"Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda."

PetrPeter 1975 - 2008
Odpovědět

Zpět na „Elektrické kytary“