Zdravím,
máme zesilovač yamaha emx660 (http://medias.audiofanzine.com/images/n ... 206735.jpg) a mixpult soundracft LX 7 - II. A chtěl bych se zeptat na co je na zesilovač výstup EFFECT out a případně na co je i ten pod ním FOOT SW.
Případně jestli se ten výstup effect out dá nějak zapojit do mixu a používat se jako efekt pro jednotlivé vstupy. Teď to jde jen tak, že se dá použít pouze přes zesilovač a to na vše. Děkuji
Effect out u zesilovače
Pravidla fóra
- Nero
- Rádce
- Příspěvky: 29517
- Registrován: 15.07.2007 13:21
- last.fm: http://www.last.fm/user/Nero1
- Bydliště: Brno
Re: Effect out u zesilovače
Foot SW je pro připojení nožního přepínače (footswitch). K čemu je dobrý, najdeš jistě v návodě. Stejně tak, jako k čemu je Effect Out a co přesně do něj jde.
"Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda."
PetrPeter 1975 - 2008
- Hendrek
- Site Admin
- Příspěvky: 8793
- Registrován: 23.07.2009 12:11
- Bydliště: Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: Effect out u zesilovače
Ještě, že někteří lidi nemají co dělat a hledají za druhé v manuálech, které jsou běžně dostupné na internetu, chjoEMX660 Owner's Manual píše: Effect output jack (EFFECT OUT)
The input of an external effect such as a delay or echo can be connected to this jack. The signal adjusted by the EFFECT control of each channel will be sent to the EFFECT bus, and output from this jack.
The nominal output level and impedance are +4 dB/10 kΩ.
Foot switch jack (FOOT SW)
A separately sold Yamaha FC5 foot switch can be connected to this jack. If a foot switch is connected to this jack, you can use your foot to switch the built-in digital effect on/off.
Jen dodám, že se dá použít i jako AUX OUT, pokud člověk zrovna nepotřebuje externí efekt.