Axe FX 2x A jak vybrat správný pedalboard na přepínání banků

Pedály, multiefekty, procesory, ...
Odpovědět
chandyl
Příspěvky: 36
Registrován: 5.06.2017 16:00

Axe FX 2x A jak vybrat správný pedalboard na přepínání banků

Příspěvek od chandyl »

Zdravím všechny, plánuji pořídit axe FX ultra a nebo axe FX 2. Měl bych dva dotazy na vás, jestli máte zkušenosti s těmito mašinkami, jaké jsou rozdíly a hlaví otázka, jaký správný vhodný pedalboard pro ně zvolit. Nikdy jsem s tímto typem multiefektu a simulátoru nepracoval, vždy jsem měl obyč. hlavu s pár krabičkami před sebou, tak tápu, jak to všechno správně poskládat, aby vše se vším fungovalo.
Díky moc
Honza
Marshall JMP-1 preamp
Marshall 9200 Mono Block Power amp
TC Electronic G-Major 2
Coffee Lungo 4x12
Schecter Hellraiser C-7
Ibanez RGDIX7MPB
Uživatelský avatar
frytol
Příspěvky: 727
Registrován: 8.10.2008 16:24

Re: Axe FX 2x A jak vybrat správný pedalboard na přepínání b

Příspěvek od frytol »

Nejlepší je MFC-101, případně se dá docela pěkně použít ten microdesignum. Záleží co s tim chceš přepínat, jestli efekty, scény a nebo jen presety. :)
Uživatelský avatar
Microdesignum
Příspěvky: 229
Registrován: 9.12.2010 1:48
Bydliště: Libčice nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Axe FX 2x A jak vybrat správný pedalboard na přepínání b

Příspěvek od Microdesignum »

AXE FX Ultra je starší model, už se nevyrábí, takže k němu nejsou aktualizace. AXE FX 2 je aktuální model.

Co se týče MIDI ovladačů, tak pokud ti je jedno, kolik to stojí, tak nejlepší bude ten jejich vlastní MFC-101. Pokud ti je jedno, když to bude velké a nevejde se to nikam, tak si pořiď ten Behringer. V ostatních případech tu třetí možnost :-) . (Díky, Martine, za odkaz. :-) )
MIDI ovladače Microdesignum pomáhají k pohodlnému ovládání hudební techniky.
www.microdesignum.cz
Odpovědět

Zpět na „Kytarové efekty“