Zdravím všechny,
jelikož jsem levák a zjistil jsem, že mi trh nevyhovuje, začal jsem si stavět vlastní kytaru. Po konstrukční stránce mám už hotovo, doplňuji už jen hardware.
Došel jsem ale k problému, který jsem si neuvědomil a to je zapojení elektroniky. Rád bych použil tento snímač http://www.rmpickups.cz/rjm1-bridge-&-neck.html¨ u krku (jiné snímače zapojovat nechci, tohle mi stačí). Nemám potřebu používání tonové clony, takže by mi stačilo zapojení do volume.
Máte někdo prosím radu jak pozapojovat, co za komponenty dokoupit?
Předem děkuji za názory,
M.
Zapojení elektroniky do vlastního nástroje
Re: Zapojení elektroniky do vlastního nástroje
Přímo na stránkách RMPickups jsou instalační nákresy. Sice zde není verze s jedním SC, ale pro představu můžeš použít schéma na jeden HB, akorát si odmysli žlutý a zelený drát. Budeš tam mít stínění + modrý drát na uzemňovací bod a červený na pin poťáku.




¤ Vlček EXP ¤ Vlček Setius ¤ Vlček Duvell ¤ ESP Eclipse II ¤ ESP M-II ¤ Gibson Studio 2018 ¤ LTD MH-1001NT ¤ Jolana Diamant I ¤ Cort A4 Plus FMMH ¤ Harley Benton MB-4 ¤ Line6 Helix LT ¤ Dunlop Cry Baby DB01 ¤ Line6 Relay ¤
Re: Zapojení elektroniky do vlastního nástroje
Díky moc za radu, superPeťan V. píše: 22.03.2020 15:14 Přímo na stránkách RMPickups jsou instalační nákresy. Sice zde není verze s jedním SC, ale pro představu můžeš použít schéma na jeden HB, akorát si odmysli žlutý a zelený drát. Budeš tam mít stínění + modrý drát na uzemňovací bod a červený na pin poťáku.
http://www.rmpickups.cz/files/schemes/schm30.jpg
http://www.rmpickups.cz/files/schemes/schm128.jpg
Re: Zapojení elektroniky do vlastního nástroje
Zdar, zapojení se singlem vypadá tak:
S opravami jsem skončil, žádné další zakázky už nepřijímám. Když budete mít jakýkoliv smysluplný technický dotaz týkající se elektronek, zesilovačů a "krabiček", klidně mě kontaktujte e-mailem: z.hronek@protonmail.com Když budu znát odpověď, budu mít čas a chuť, rád Vám odpovím. Děkuji.