Předělání P90 na HB u BlackBeauty?

Elektronika, mechaniky, struny, ladičky, ...
Uživatelský avatar
torst
Příspěvky: 7252
Registrován: 26.01.2010 14:19

Re: Předělání P90 na HB u BlackBeauty?

Příspěvek od torst »

brufru: Nechceš hodit fotku? Ať se mám před spaním nad čím ukájet.
Demokracie přežije všechno – s výjimkou zákonů na ochranu demokracie. (Václav Bělohradský)
cid
Příspěvky: 500
Registrován: 11.11.2015 0:40

Re: Předělání P90 na HB u BlackBeauty?

Příspěvek od cid »

brufru - tak to se Ti omlouvám :? Udělat si radost na "strará kolena", tomu rozumím, jsem na tom podobně. BB to nebude, ale něco kolem 50k ano. Chtěl jsem si pro ni zajet už minulý rok za kopečky, vybrat si, ale vidíš co se delší dobu děje, tak ať z ní máš radost. :oops: Nechat si to poslat, na to nemám nervy.
cid
Příspěvky: 500
Registrován: 11.11.2015 0:40

Re: Předělání P90 na HB u BlackBeauty?

Příspěvek od cid »

brufru, jak jsi to vyřešil, můžeš poslat foto a jak jsi spokojený? Snímače pana Tůmy mě zajímají, měl bych pro ně využití, nebo jsi to dál neřešil?
Odpovědět

Zpět na „Snímače, hardware, příslušenství, údržba“