http://www.muzikant.cz/kytary-6/dalsi-p ... -66830.php <-- na pohled téměř identické s mýma (kromě loga)
http://www.alexim.cz/hardware/mechaniky ... 43/50.html <-- zde jsou i kóty
detail: drží jej dva šrouby na vodorovné ose s navyjákem strun
Jsou to nejspíš originály (nejsem první majitel, proto odhaduji), na těle mají jako logo vystouplého písmene E. Problém je, že mi ten plastový konec praskl, takže se snažím najít náhradu.
Chci se zeptat, zda nevíte, kde bych mohl najít nějaké, co by pasovaly, za přijatelnější cenu. A nejlíp bych se chtěl zbavit těch plastových sráčů. Našel sem taky kolíky tohohle typu :http://www.alexim.cz/hardware/mechaniky ... 74/50.html ,
které mají taktéž díru pro šroub v ose navyjáku. Ovšem zde je díra o 0,5mm vzdálenější (podle nákresu). Bádám nad tím, zda by pasovali i bez zásahu do krku, takže bych je mohl jen nasadit místo původních(jsou o dost levnější!).
Také jsem se dozvěděl, že je možné si nechat převrtat krk a osadit si jej tedy např. nejobyčejnějšíma kolíkama z LPček a mnohých jiných kytar (už je má i nové G400). Ovšem nevím zda by to bylo tak jednoduché si to udělat doma, nebo bych to musel svěřit profíkovy. Tím pádem by se mě to zase prodražilo. Co by jste mi mohli prosím poradit v téhle svízelné situaci ?
Děkuji za odpovědi