Alesis kompatibilní s Yamaha?

Bicí soupravy, činely, hardware, ...
Odpovědět
RockBander
Příspěvky: 2
Registrován: 25.11.2009 12:55

Alesis kompatibilní s Yamaha?

Příspěvek od RockBander »

Ahoj,
víte někdo, jestli jsou vzájemně kompatibilní moduly elektronických bicích Alesis a Yamaha (DM6 a DTXP 4) a tedy jestli je možné zaměňovat jejich činely a ostatní pady?
Díky za jakoukoliv pomoc.
Uživatelský avatar
Monikad
Rádce
Příspěvky: 2435
Registrován: 26.12.2008 21:23
Bandzone: www.bandzone.cz/fan/ladydevil17
Bydliště: Kolín

Re: Alesis kompatibilní s Yamaha?

Příspěvek od Monikad »

Sice bez zkušenosti s přímo těm popisovanými komponenty, no z nějaké zkušenosti a praxe řeknu, že by problém být neměl. tyhle věci by kompatibilní být rozhodně měly.

Jediné záludnosti vidím třeba v nějakých vícezónových padech versus obyčejných jednozónových.... pochopitelně zaměňovat pady stejně funkční mezi sebou, pak by v tom problém být neměl. :wink:
Bicí GRETSCH Catalina Maple, snares MAPEX, drumrack a ostatní HW GIBRALTAR, double Mapex falcon, plechy ANATOLIAN, blány REMO, paličky R-STICK custom signature model, in-ear Shure + bezdrát LD, .. a ruce i nohy k nezaplacení:)))
" Co neuhraješ neukecáš!! "
pehve
Příspěvky: 2016
Registrován: 30.08.2007 9:56

Re: Alesis kompatibilní s Yamaha?

Příspěvek od pehve »

přesne jak píše Monika - pady mají piezosnímače a ty jsou ve všech plackách víceméně na stejné konstrukci tzn. pady stejných funkcí (zony) pojedou stejně, jenom poladíš citlivosti.
RockBander
Příspěvky: 2
Registrován: 25.11.2009 12:55

Re: Alesis kompatibilní s Yamaha?

Příspěvek od RockBander »

Děkuju za vaše reakce.
Můj předpoklad tedy nebyl logicky úplně mimo, to jsem rád. :)
Odpovědět

Zpět na „Bicí nástroje“