Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
Pravidla fóra
Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
Zdravím všechny. Potrebuji radu ohledně footswitche pro Roland gp-8. Jedná se o poměrně raritní vantage kus a proto i k němu původně užívaný footswitch Roland fc-100 není lehké sehnat (našel jsem pouze na ebay). Má někdo zkušenosti s tímto procesorem a ví, čím je ho možné ovládat? (Např. pedály jako Behringer fcb 1010 nebo Roland ga-fc) Díky za každou odpověď.
- rotten77
- Moderátor
- Příspěvky: 2883
- Registrován: 8.03.2007 7:13
- Bydliště: Prostějov
- Kontaktovat uživatele:
Re: Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
Podle mě půjde použít jakýkoliv MIDI kontroler, který se správně naprogramuje k danému zařízení. FCB 1010 je celkem oblíbený, takže si myslím, že se někde na netu bude válet i nějaký podrobnější návod.rohy2106 píše:Zdravím všechny. Potrebuji radu ohledně footswitche pro Roland gp-8. Jedná se o poměrně raritní vantage kus a proto i k němu původně užívaný footswitch Roland fc-100 není lehké sehnat (našel jsem pouze na ebay). Má někdo zkušenosti s tímto procesorem a ví, čím je ho možné ovládat? (Např. pedály jako Behringer fcb 1010 nebo Roland ga-fc) Díky za každou odpověď.
Hraju na kytary a mašinky
Re: Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
Koupils teď někdy na hudebním bazaru? Koukal jsem po něm a než jsem se rozhoupal byl ... tvůj?
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)
Re: Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
rotten77: Díky, myslel jsem si to. Kluci z music city mi slíbili, že mi o tom také něco zjistí tak uvidíme. Je to přece jen celkem historická záležitost.
torst: Ano, koupil jsem ho včera od klučiny z Prahy
raději jsem se moc nerozmýšlel.
torst: Ano, koupil jsem ho včera od klučiny z Prahy
Re: Midi foot controller k multiefektu Roland gp-8
Jojo, pěkná klasika. Mě teď ty 80´ relikvie docela berou. Tak gratulace!
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)