Praskání struny
Pravidla fóra
Re: Praskání struny
Odpovím si sám - na pódium s tím vylézt můžu, struny vůbec nepraskají, už tam mám druhou sadu

Re: Praskání struny
Takhle jsem to měl na LP Harley Benton, protože úhel krku byl poměrně nízký, kobylka také nízko. Fungovalo to dobře. Struna by se neměla dotýkat hrany kobyly, ale ani to bych nedogmatizoval. Struny na ToM budou praskat vždy, klasické kameny jsou ostré.
Evropská měna Euro vznikla v reakci na rozpad sovětského impéria a následný odchod sovětských vojáků z bývalého východního Německa. (Miroslav Zámečník, ekonom, stream.cz)